MATCHDAY! Друга ліга. Другий тур. Анонс матчів

Анонс матчів другого туру сезону 2021/22 у Другій лізі

Професіональна футбольна Ліга України запрошує всіх на трибуни! Вашим улюбленим командам потрібна підтримка! Продовжуйте #Житифутболом!

Група А

Субота, 31 липня 2021 року. м. Івано-Франківськ, стадіон Рух, 16:00.

Карпати (Галич) - Чайка (Петропавлівська Борщагівка)

Арбітр – Олег Когут (Тернопіль)

Історія протистоянь у Другій лізі: два матчі, одна перемога Карпат, одна нічия, різниця м’ячів 5-2.

Галицькі Карпати до останнього намагалися зберегти команду у Другій лізі ПФЛ. І вжек у першій грі проти Любомира саме Карпати виграли надупевнено – 3:0. Петропавлівська Чайка розпочала поточний сезон з домашньої нульової нічиєї проти Буковини.

Субота, 31 липня 2021 року. м. Київ. Стадіон Лівий Берег, 18:00.

Лівий Берег (Київ) – Епіцентр (Дунаївці)

Арбітр – Олександр Тітов (Донецьк)

Історія протистоянь у Другій лізі: не зустрічались.

Єдина пара групи А, де зустрічаються переможці минулого туру. Один із найлегших календарів випав на долю Лівого Берега на старті сезону – дві домашні гри у чемпіонаті і домашня гра у Кубку України. Середні вік господарів в минулому матчі був 32 роки.

Субота, 24 липня 2021 року. м. Чернівці, стадіон Буковина, 18:00.

Буковина (Чернівці) - Мункач (Мукачево)

Арбітр – Андрій Федорук (Київська область)

Субота, 31 липня 2021 року. м. Вінниця. Стадіон Центральний, 18:00.

Нива (Вінниця) - Любомир (Ставище)

Арбітр – Єгор Кевлич (Кропивницький)

Обидві команди програли свої дебютні матчі у новому сезоні.

Субота, 31 липня 2021 року. м. Львів. Стадіон Україна, 18:00.

Карпати (Львів) - Рубікон (Київ)

Арбітр – Іван Салаш (Калуш)

Львівські Карпати завдяки календарю у другому турі дебютуватимуть у Другій лізі ПФЛ. Київський Рубікон досить суттєво оновився в останні дні перед новим сезоном.

Субота, 31 липня 2021 року. с. Демидів, стадіон Діназ, 18:00.

Діназ (Вишгород) - Дніпро (Черкаси)

Арбітр – Тарас Панасюк (Бердичів)

Субота, 31 липня 2021 року. м. Черкаси. Стадіон Черкаси-Арена, 19:00.

ЛНЗ (Черкаси) – АФСК (Київ)

Арбітр – Сергій Подригуля (Луцьк)

Так склалося завдяки жеребкуванню другий матч поспіль на старті сезону юні кияни (середній вік команди 20.6 років) проводять на Черкащині.

ФК Чернігів пропускає тур через непарну кількість команд.

Група Б

П’ятниця, 30 липня 2021 року. с. Мар’янівка. Стадіон Мар’янівський, 18:00.

Таврія (Сімферополь) - Енергія (Нова Каховка)

Арбітр – Ярослав Пєсоцький (Суми)

Історія протистоянь у Другій лізі: десять матчів, чотири перемоги Таврії, чотири нічиї, дві перемоги Енергії, різниця м’ячів 12-9.

Енергія у минулому турі здобула надвольову перемогу у грі з одеським ФК Реал Фарма – 4:3 (поступаючись 1:3 за 12 хвилин до кінця гри)

Субота, 31 липня 2021 року. м. Суми, стадіон Ювілейний, 17:00.

ФК Суми  - Яруд (Маріуполь)

Арбітр – Ростислав Дубина (Дніпро)

Маріупольський Яруд в першому матчі сезону в меншості пропустив двічі, однак на 90-й хвилині зміг врятуватися від поразки – 3:3.

Субота, 31 липня 2021 року. смт. Миколаївка. Стадіон Вікторія, 17:00.

Вікторія (Миколаївка) - Кристал (Херсон)

Арбітр – Роман Галіцин (Київ)

Вперше в історії стадіон у Миколаївці прийматиме матчі Другої ліги ПФЛ. Херсонський Кристал після вильоту до Другої ліги досить суттєво оновив і омолодив склад гравців (середній вік гравців на полі був 21,8 років), сама ж Вікторія у дебютному матчі у професіоналах виставила наддосвідчений склад – 31,4 роки, і лише на останніх хвилинах гри втратила гостьову перемогу над Ярудом – 3:3.

Субота, 31 липня 2021 року. м. Запоріжжя, стадіон Славутич-Арена, 18:00

Металург (Запоріжжя) - ФК Нікополь

Арбітр – Сергій Труба (Черкаси)

Історія протистоянь у Другій лізі: п’ять матчів, п’ять перемог Металурга, різниця м’ячів 20-2.

Субота, 31 липня 2021 року. м. Дніпро, стадіон Олімпійські Резерви, 18:00.

Перемога (Дніпро) – СК Полтава

Арбітр – Максим Пономаренко (Одеса)

СК Полтава у першому матчі на професійному рівні досить впевнено в домашньому матчі обіграла іншого дебютанта змагань ФК Суми – 3:0. В той же час оновлена Перемога у домашньому матчі зіграла внічию в обласному дербі зі Скоруком – 0:0.

Субота, 31 липня 2021 року. м. Одеса, стадіон Іван, 18:00.

Реал Фарма (Одеса) - МФК Миколаїв

Арбітр – Анатолій Ухов (Кривий Ріг)

Одесит Олександр Фабер з двома забитими м’ячами після першого туру є найкращим бомбардиром з початку сезону. Миколаївці після добровільного пониження до Другої ліги не змогли обіграти вдома ФК Тростянець з Сумської області – 1:1.

Субота, 31 липня 2021 року. м. Нікополь, стадіон Електрометалург, 18:00.

Скорук (Нікопольський район) – Балкани (Зоря)