Тотальний бенефіс господарів: головні цифри та факти 25-го туру Другої ліги

16:10, 7 червня 2021

Друга ліга: відлуння матчів у цифрах і фактах.

В одній грі було вилучено одразу чотирьох гравців ФК Нікополь (5:2 – виграла Енергія).

Усі 11 матчів туру виграли господарі. У шести матчах Групи А гості не забили жодного м'яча.

Безпрограшна серія ФК Ужгород і хмельницького Поділля триває по шість матчів, аналогічна серія дунаєвецького Епіцентру завершилася на позначці у десять матчів.

Безвиграшна серія МФК Миколаїв-2 триває 13 матчів, луцької Волині-2 - 12, київського Рубікону - дев’ять, львівських Карпат – сім, одеської Реал Фарми – шість, аналогічна серія зорянських Балкан завершилася на позначці у п’ять матчів.

Луцька Волинь-2 пропускає вже 12 матчів поспіль, петропавлівська Чайка – дев’ять.

Серія без вилучень вишгородського Діназу триває вже 27 матчів, у ФК Ужгорода - 17, хмельницького Поділля - 16, харківського Металу та одеського Реал Фарма – 11, аналогічна серія київського Рубікону завершилася на позначці у 14 матчів.

Серія без пропущених м’ячів дунаєвецького Епіцентру перервалася на позначці у чотири матчі.

Вперше в сезоні воротар МФК Миколаїв-2 відбив пенальті – з 12-го пострілу.

Ужгород завоював путівку до першої ліги. Фото: facebook.com/UzhFC

В’ячеслав Студенко (Енергія) та Олександр Апанчук (Діназ) забивають у третьому матчі поспіль.

Вперше у сезоні зафіксований рахунок 5:2.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно 11 матчів: 11 перемог господарів. Забиті 34 м’ячі (у середньому 3,09 за гру), господарі забили 31 м’яч, гості – три. У першому таймі були забиті 13 м’ячів і 21 - у другому. Арбітрами були показані 50 попереджень та вісім вилучень, також були призначені шість пенальті (два не реалізовані). У турі зафіксований один хет-трик, шість дублів та шість впевнених перемог.

Голи: найперший – Віталій Каверін (Поділля, п’ята хвилина), найпізніший – Данило Літовченко (Яруд, 90+1 хвилина).

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Анатолій Романченко (ФК Чернігів), Олексій Бойко (Таврія-Сімферополь), Данило Фальковський (МФК Миколаїв-2), В’ячеслав Студенко (Енергія).

Пенальті не реалізували: Олексій Бойко (Таврія-Сімферополь, воротар), Валерій Доля (Таврія-Сімферополь, воротар).

Четверте вилучення у Другій лізі: Василь Адаменко (ФК Нікополь), друге: Данило Льога (ФК Нікополь), перше: Максим Потопальський (Оболонь-2, у 41-й грі), Вадим Новиков (Рубікон, у 31-й грі), Микита Фомін (ФК Нікополь, у 20-й грі), Євгеній Онищенко (Дніпро, у 19-й грі), Максим Білоус (ФК Нікополь, у 17-й грі), Владислав Кузнєчіков (Волинь-2, у 14-й грі).

Воротарі

Суха гра в активі дев’яти голкіперів: Олег Карнаух (Яруд), Роман Герич (Балкани), Ярослав Котляров (МФК Металург), Михайло Готра (ФК Ужгород), Юрій Пилипчук (Буковина), Максим Гурідов (Нива), Олег Чуваєв (Поділля), Олександр Рощинський (ФК Чернігів), Антон Котовий (Діназ).

Ювілеї гравців

15 м’яч у Другій лізі забиває: Микита Жуков (ФК Нікополь, другий у грі), десятий: Володимир Біжко (Енергія, перший у грі), п’ятий: Данило Літовченко (Яруд, перший у грі), Данило Фальковський (МФК Миколаїв-2), Олег Вишневський (ФК Ужгород).

Дебютний м’яч у Другій лізі забивають: Богдан Лазаренко (ФК Чернігів, у 17-й грі), Сергій Басов (Металург, у восьмій грі).

Четвертий дубль у Другій лізі: Роман Бочак (Таврія-Сімферополь), другий: Сергій Майборода (ФК Ужгород), Данило Літовченко (Яруд), перший: Володимир Біжко (Енергія, у 93-й грі), Микита Жуков (ФК Нікополь, у 89-й грі), Артем Бафталовський (Діназ, у 31-й грі).

Другий хет-трик у Другій лізі: Олексій Бойко (Таврія-Сімферополь).

110 гру у Другій лізі проводять: Андрій Ліповуз (Поділля), Антон Музиченко (Чайка), соту: Віктор Мартян (Дніпро), 90-ту: Павло Бесараб (Таврія-Сімферополь), 70-ту: Борис Орловський (Буковина), Олександр Воловик (Поділля), Євгеній Коваленко (Металург).

Дебютують у Другій лізі: Юрій Пилипчук (Буковина), Антон Котовий (Діназ), Денис Садовий (ФК Чернігів), Максим Страдс (Металург).