Новини змагань

150-й матч Зозулі, 30-й гол Семенини та переможний «серіал» Вереса – відлуння 23-го туру Першої ліги

14:30, 26 квітня 2021

23-й тур Першої ліги  мовою чисел та фактів

Ігор Семенина. Фото: facebook.com/fcnyva197

Серіали

• Переможна клубна рекордна серія Вересу з 15 листопада минулого року триває у Першій лізі вже впродовж 11-ти (!) ігор, м’ячі 22-3.
  • Завершився домашній серіал Вересу без пропусків голів, який з 16 жовтня триває вже 761 (!) хвилину.
  • Чорноморець вдома не програє впродовж 7-ми ігор: 6 перемог та нічия.
  • Безпрограшна серія Металіста 1925 збільшилася до 10-ти ігор (7 вікторій та 3 нічиї), що стало повторенням клубного рекорду у Першій лізі.
  • Завершився нічийний клубний рекордний серіал Агробізнесу, який тривав 4 гри.
  • Миколаїв перервав свій безпрограшний серіал, який тривав у чемпіонаті 5 ігор підряд: 3 перемоги та 2 нічиї.
  • Оболонь на полях суперників пропускає голи впродовж 8-ми матчів, що стало повторенням клубного антирекорду.
  • Альянс не поступається суперникам впродовж рекордних для клубу у Першій лізі 5-ти матчів: перемога та 4 нічиї.
  • Волинь не знає гіркоти поразки у Першій лізі 7 матчів поспіль: 3 перемоги та 4 нічиї.
  • Завершився домашній серіал волинян без пропусків голів, який тривав 308 хвилин.

Волинь - Альянс - 2:2. Фото: facebook.com/FCVolynLutsk

• Гірник-Спорт закінчив свій безвиграшний серіал довжиною у 6 ігор: 2 нічиї та 4 поразки.
  • Команда з Горішніх Плавнів закінчила і рекордну для клубу пропускну серію, яка тривала впродовж рекордних для клубу 10-ти ігор – 18 м’ячів.
  • Перервалася безпрограшна серія Авангард у Першій лізі, яка тривала 5 матчів: три перемоги та дві нічиї.
  • Закінчився безвиграшний серіал Полісся, який тривав  9 ігор: 3 нічиї та 6 поразок.
  • Завершилася програшна серія «Ниви», яка з 30 листопада тривала 6 (!) матчів.
  • Безвиграшний серіал Кременя триває 9 матчів: 2 нічиї та 7 поразок.
  • Кристал з 31 жовтня не перемагає у Першій лізі впродовж рекордних для клубу 14-ти матчів: 3 нічиї та 11 поразок.

Великі перемоги

• Перша у Першій лізі велика перемога Гірника-Спорту над Кристалом (у 2-й грі).

Дублі

• Шостий дубль у Першій лізі оформляє Богдан Оринчак, який стає автором 60-го дубля Волині у  Першій лізі.
  • 18-річний Станіслав Коваль (Полісся) відкриває лік своїх голів у Першій лізі (у 6-й грі) і згодом оформляє свій 1-й дубль.
  • Перший дубль гравців Полісся у нинішньому Чемпіонаті.

Верес - Миколаїв - 3:1. Фото: facebook.com/fcvr57

Голи

• Кристал пропускає 50-й гостьовий гол у Першій лізі (3-й м’яч у грі).
  • 30-й гол у Першій лізі забиває Ігор Семенина (Нива), 25-й - Богдан Оринчак (Волинь, 1-й м’яч у грі), 20-й - Михайло Сергійчук (Верес), 15-й - Костянтин Ярошенко (Альянс), 10-й - Владислав Шаповал (Агробізнес), 5-й – Єгор Твердохліб (Гірник-Спорт), 1-й – Ілля Тимошенко (Гірник-Спорт, у 20-й грі).
  • У 4-му для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Віталій Пономар (Металіст 1925), який раніше забивав м’ячі у ворота суперників УкрАгроКому, Олександрії та Волині.
  • У 2-му для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Лукас (Гірник-Спорт), який раніше відзначався у складі Металіста 1925.

Матчі

• Металіст 1925 провів 80-й матч у Першій лізі: +41=19-20 м’ячі 99-69.
  • 150-й матч у Першій лізі провів Дмитро Зозуля (ВПК-Агро), 1-й – бразилець Вісенте (Гірник-Спорт), Данііл Руденко (Оболонь).
  • У 4-му для себе клубі Першої ліги дебютує Олександр Воробей (ВПК-Агро) який раніше виступав за Тернопіль, Рух та Агробізнес, 2-му - Гіоргі Гадрані (ВПК-Агро) - за Десну, Костянтин Граматік (Нива) – за Чорноморець, артем Дудік (Агробізнес) – за Волинь.

Пенальті

• 13-й раз у Першій лізі пробивав пенальті Дмитро Коркішко (Чорноморець) – 8-й гол, 3-й - Богдан Оринчак (Волинь – 3-й гол.
  • 11-й пенальті у Першій лізі у ворота Олександра Воробея (ВПК-Агро) – 10-й гол, 2-й - Руслана Єфанова (Альянс) – 2-й гол.

Вилучення

• 3-я у Першій лізі червона картка для Євгена Непляха (Альянс).

Командні «родзинки» туру

• У турі зафіксовано лише 5 вікторій команд-господарів, що стало повторенням найбільш врожайних на домашні перемоги 13-го, 17-го та 21-го турів поточного Чемпіонату.
  • Полісся стає автором 60-ї перемоги команд-гостей нинішнього Чемпіонату.