MATCHDAY! Перша ліга. 21 тур. Анонс восьми матчів

09:00, 10 квітня 2021

Анонс матчів 21 туру у Першій лізі

У вівторок, 13 квітня, о 00:20 в етер телеканалу XSPORT у прем’єрі вийде чергова інформаційно-аналітична програма ПФЛ «Україна футбольна». Разом із головним тренером "Діназа" Володимиром Бондаренком будуть проаналізовані матчі 21 туру у Першій лізі.

Професіональна футбольна Ліга України запрошує всіх до моніторів! Вашим улюбленим командам потрібна підтримка!

Продовжуйте #Житифутболом!

Десяте квітня. 15.00. «Авангард». м. Краматорськ.

Авангард - Агробізнес

Арбітр: Євген Петренко (Одеса) провів 22 гри у Першій лізі.

Команда, яка бореться за виживання у Першій лізі, прийматиме претендента на одну з путівок до УПЛ. Правда, в останніх трьох турах «Агробізнес» добряче «пригальмував» набравши лише два очка. «Авангард» на своєму полі востаннє грав внічию ще 19 липня минулого року і саме з «Агробізнесом». Після цього команда з Краматорська обходиться без домашніх нічиїх 11 матчів поспіль: 3 перемоги та 8 поразок.

Баланс ігор у Першій лізі - 5: +1=2-2 м’ячі 3-4

Баланс ігор на полі Авангарду - 2: +0=2-0 м’ячі 2-2

Безвиграшна серія Авангарду в матчах з Агробізнесом триває 4 гри: =2-2.

Перше коло:

Агробізнес (Волочиськ) – Авангард (Краматорськ) – 1:0

Гол: 1:0 – Черненко – пенальті, 76

Цікаві факти:

40-й гостьовий матч Агробізнесу у Першій лізі.

20-й гол у Першій лізі може забити Євген Трояновський (Авангард), 10-й - Владислав Шаповал (Агробізнес).

20-й тренерський матч Олексія Городова у Першій лізі.

Десяте квітня. 15.00. «Оболонь-Арена». м. Київ.

Оболонь - Нива

Арбітр: Ігор Сташук (Чернігів) провів 12 ігор у Першій лізі.

«Нива» у цьому році ще очок у чемпіонаті не набирала, а загалом програшна серія тернополян триває 4 гри. На полях суперників «Нива» обходиться без нічиїх вже 9 ігор підряд: перемога та 8 поразок. «Оболонь» в рідних стінах не програє вже 5 матчів поспіль: 4 вікторії та нічия, а зберігає свої домашні ворота «сухими» впродовж рекордних для столичного клубу 485-ти (!) хвилин.

2:1 – Демченко, 89

Оболонь може зазнати 60-ї поразки у Першій лізі.

30-й гол у Першій лізі може забити Ігор Семенина (Нива), 25-й - Іван Матяж, 15-й – Олексій Лобов (обоє - Оболонь),

Десяте квітня. 15.00. «Колос». смт Млинів.

Верес - ВПК-Агро

Арбітр: Євгеній Цибулько (Черкаська область) провів 7 ігор у Першій лізі.

Переможна клубна рекордна серія «Вересу» з 15 листопада минулого року триває впродовж 8-ми (!) ігор. Команда, яка у поточному чемпіонаті пропустила найменше голів (9 м’ячів) зустрінеться з командою, яка перебуває серед тих, в кого найгірша оборона (34 голи). Команда з Рівного на своєму полі не знає поразок у Першій лізі впродовж 15-ти ігор (12 перемог та 3 нічиї) і до повторення клубного рекорду залишився один матч. Домашній серіал «Вересу» без пропусків голів з 16 жовтня триває вже 666 (!) хвилин. З іншого боку «ВПК-Агро» перемагає своїх суперників у Першій лізі впродовж рекордних для клубу 3-х матчів.

Баланс ігор у Першій лізі: раніше не зустрічалися.

ВПК-Агро у Першій лізі на полях суперників набрав більше очок (13), ніж вдома (10).

Гольовий серіал Михайла Сергійчука (Верес) триває 4 гри – 4 голи і він може забити 20-й гол у Першій лізі.

10-й гол у Першій лізі може забити Олександр Вечтомов (ВПК-Агро).

Десяте квітня. 16.00. «Альянс-Арена». с. Байрак.

Альянс - Металіст 1925

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород) провів 44 гри у Першій лізі.

Міцний середняк прийматиме одного з лідерів чемпіонату. «Металіст 1925» не знає гіркоти поразки в чемпіонаті з 25 листопада впродовж вже 7-ми матчів: 6 перемог та нічия. «Альянс» не перемагає у Першій лізі вже 3 матчі поспіль, що є клубним антирекордом. Суперники добре вивчили можливості кожного, бо менше місяця тому провели перенесений матч першого кола.

2:1 – Герт, 39

50-й матч Валерія Кривенцова на чолі різних клубів Першої ліги.

40-й гостьовий матч Металіста 1925 у Першій лізі.

20-й гол у Першій лізі може забити В’ячеслав Піднебенной, 15-й - Костянтин Ярошенко (обоє - Альянс).

Десяте квітня. 16.00. «Юність». м. Горішні Плавні.

Гірник-Спорт – Миколаїв

Арбітр: Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя) провів 12 ігор у Першій лізі.

Турнірна відстань між суперниками становить лише два очки і це додає інтриги цьому поєдинку. «Гірник-Спорт», який взимку суттєво оновив склад у цьому році ще не перемагав. На своєму полі команди з Горішніх Плавнів не перемагає 6 ігор підряд: нічия та 5 поразок і до повторення клубного антирекорду залишився один матч. А пропускний серіал «Гірника-Спорту» триває вже 8 ігор – 14 м’ячів. Ворота «Миколаєва» залишаються для суперників «на замку» вже 347 хвилин.

Баланс ігор у Першій лізі - 13: +7=1-5 м’ячі 20-16

Баланс ігор на полі Гірника-Спорту - 6: +4=0-2 м’ячі 10-7

Гірник-Спорт в одному з трьох своїх матчів у Першій лізі найбільше голів за матч пропускав саме від Миколаєва – 1:6 (11.10.2020 р.).

6:1 – Мельничук, 84

15-й гол у Першій лізі може забити Богдан Кушніренко (Миколаїв), 10-й – Сергій Романов (Гірник-Спорт).

Асистента арбітра Максим Катющев (Одеса) проведе 10-й матч у Першій лізі.

Десяте квітня. 16.00. «Рух». м. Івано-Франківськ

Прикарпаття – Кремінь

Арбітр: Михайло Райда (Закарпатська область) провів 16 ігор у Першій лізі.

«Прикарпаття» перебуває на межі із «зоною вильоту» і намагатиметься перервати свою безвиграшну серію у Першій лізі, яка з 30 листопада триває 6 ігор: 4 поразки та 2 нічиї. «Кремінь» також давно не перемагав, а точніше ще 20 листопада і відтоді кременчуцька команда провела вже 5 матчів: нічия та 4 поразки. «Кремінь» ще з 11 липня минулого року, якщо на виїзді пропускає голи у Першій лізі, то не менше двох м’ячів за гру. А «Прикарпаття» у поточному чемпіонаті з 26 жовтня більше одного голу за матч не забиває.

Баланс ігор у Першій лізі - 3: +3=0-0 м’ячі 7-4

Баланс ігор на полі Прикарпаття - 1: +1=0-0 м’ячі 2-1

Перше коло:

Кремінь (Кременчук) – Прикарпаття (Івано-Фрнківськ) – 0:1

Гол:

0:1 – Дитко, 82

Прикарпаття може 110-й раз Першій лізі зіграти внічию, а Кремінь – 30-й.

50-й матч у Першій лізі може провести Василь Француз (Прикарпаття).

20-й гол у Першій лізі може забити Ростислав Волошинович (Прикарпаття).

Асистент арбітра Юрій Зоренко (Київ) проведе 40-й матч у Першій лізі.

Десяте квітня. 17.00. «Авангард». м. Луцьк

Волинь - Кристал

Арбітр: Степан Лапко (Львів) проведе 10-й матч у Першій лізі.

«Волинь» не пропускає голів у Першій лізі впродовж вже 427-ми хвилин. Разом з тим, підопічні Василя Сачка в попередніх двох матчах і голів не забивали, втративши важливі очки. «Кристал» з 31 жовтня не знає смаку перемоги у Першій лізі впродовж рекордних для клубу 11-ти матчів: 3 нічиї та 8 поразок. При цьому гравці херсонського клубу більше одного голу за матч не забивають.

Баланс ігор у Першій лізі - 1: +1=0-0 м’ячі 1-0

Баланс ігор на полі Волині: раніше не зустрічалися.

Перше коло:

Кристал (Херсон) – Волинь (Луцьк) – 0:1

Гол:

0:1 – Сікорський – пенальті, 61

Гравці Кристалу можуть збити 50-й гол у Першій лізі (ще 1 м’яч).

Андрій Кліщук (Кристал) може пропустити 50-й гол у Першій лізі (ще 2 м’ячі).

Десяте квітня. 17.00. «Чорноморець». м. Одеса

Чорноморець - Полісся

Арбітр: Ігор Бич (Київ) провів 21 гру у Першій лізі.

Одеська команда з 31 жовтня на своєму полі не програє у Першій лізі вже 6 ігор підряд: 5 перемог та нічия. А гольовий домашній серіал одного з лідерів чемпіонату ще довший і продовжується 10 ігор – 17 м’ячів. З іншого боку «Полісся» не перемагає у Першій лізі вже 7 турів підряд, причому в трьох попередніх матчах житомирська команда грала лише внічию. Для одного зі старожилів Першої ліги це клубний рекордний нічийний серіал.

1:1 – Ковбаса, 90+4

Полісся може пропустити 600-й гол у Першій лізі (ще 3 м’ячі).

Чорноморець може 40-й раз у Першій лізі зіграти внічию.

25-й гол у Першій лізі може забити Дмитро Коркішко, 15-й - Артем Ковбаса, 10-й - Міха Горопевшек (усі - Чорноморець)