Рекордні сім пенальті. Друга ліга. Відлуння матчів 19 туру (відеоогляди)

16:00, 5 листопада 2019

Перервана серія "ВПК-Агро", 35 гол Шестакова

Шевченківський «ВПК-Агро» не програє вже 11 матчів поспіль (одна нічия), житомирське «Полісся» - дев’ять (чотири нічиї), ФК «Нікополь» - п’ять (одна нічия).

Безвиграшна серія одеського «Чорноморця-2» триває вже дев’ять матчів, краматорського «Авангарда-2» - шість, тернопільської «Ниви» - п’ять.

Шевченківський «ВПК-Агро» перериває свою рекордну десятиматчеву виграшну серію. Липоводолинський «Альянс» виграє четверту гру поспіль.

Одеська «Реал Фарма» вже втретє у цьому сезоні програє з рахунком 0:5, і вдруге - липоводолинському «Альянсу».

"Альянс" після восьмої крупної перемоги цього сезону. Фото: facebook.com/fc.alliance.ld

Владислав Шарай («Альянс») забиває у третьому матчі поспіль – п’ять м’ячів.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів: чотири перемоги господарів, три нічиї та три перемоги гостей. Забито 24 м’ячі (у середньому 2,4 за гру), господарі забили 14 м’ячів, гості – десять. У першому таймі було забито сім м’ячів, і 17 у другому. Арбітрами було показано 41 попередження та три вилучення, також було призначено сім пенальті (два нереалізовані). Загалом десять матчів туру відвідало 4 837 глядачів (у середньому 484 за гру). У турі зафіксовано два дублі та одна впевнена перемога.

Голи: найперші – Максим Потопальський («Оболонь Бровар-2», друга хвилина) та Владислав Шарай («Альянс», друга хвилина), найпізніший – Ігор Соколянський («ВПК-Агро», 90+5 хвилина).

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Тарас Сивка («Буковина»), Михайло Шестаков («Верес»), Володимир Тименко («Чайка»), Дмитро Махнєв («Енергія»), В’ячеслав Піднебенной («Альянс»).

Пенальті не реалізували: Юрій Соломка («Верес», воротар), Михайло Васильєв («ВПК-Агро, воротар).

Огляд матчів 19 туру у Групі "А"

Перше вилучення у другій лізі: Євген Кателін («Гірник», у 53-й грі), Ярослав Шпікула («Поділля», у 22-й грі), Денис Петренко («Діназ», у 14-й грі).

Воротарі

Суха гра в активі шести голкіперів: Марк Медведєв («Буковина»), Олег Мозіль («Полісся»), Ярослав Важинський («Альянс»), Андрій Полтавцев (ФК «Нікополь»), Дмитро Черниш («Гірник»), Віталій Чеботарьов («Таврія-Сімферополь»).

Ювілеї гравців

80-ту гру у другій лізі проводять: Андрій Кохман (ФК "Калуш"), Валерій Доля ("Енергія"), 75-ту: Артем Гайдаш ("Поділля"), 70-ту: Максим Гурідов ("Нива" Вінниця), 60-ту: Максим Механів ("Нива" Тернопіль), Михайло Коломоєць ("ВПК-Агро"), Олександр Жумига ("Буковина"), 50-ту: Богдан Куксенко (МФК "Миколаїв-2").

Огляд матчів 19 туру у Групі "Б"

35-й м’яч у другій лізі забиває: Михайло Шестаков («Верес», другий у грі), десятий: Владислав Шарай («Альянс» , другий у грі), п’ятий: Максим Боровець ("Полісся").

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: В'ячеслав Турчанов ("Чайка", у 51-й грі), Сергій Біневський (МФК "Миколаїв-2", у 15-й грі), Богдан Козій ("Оболонь Бровар-2", у десятій грі).

Четвертий дубль у другій лізі: Михайло Шестаков («Верес»), другий: Владислав Шарай («Альянс»).