Рекорд Мозіля, переможний "ВПК-Агро"! Друга ліга. Відлуння матчів 16 туру (відеоогляди)

13:15, 22 жовтня 2019

"Оболонь Бровар-2" довго не виграє, лише два пенальті в турі

Шевченківський «ВПК-Агро» не програє вже вісім матчів (усі перемоги), житомирське «Полісся» - сім (три нічиї), рівненський «Верес» і херсонський «Кристал» - п’ять (у обох одна нічия).

Безвиграшна серія «Оболоні Бровар-2» - триває вже 13 матчів, новокаховської «Енергії» - десять, одеський «Чорноморець-2», «Таврія Сімферополь» - по шість, МФК «Миколаїв-2» - п’ять.

Шевченківський «ВПК-Агро» виграє вже восьмий матч поспіль, вишгородський «Діназ» - не виграв вперше за останні п’ять матчів.

Андрій Корнєв («Оболонь Бровар-2») у віці 40 років і 351 днів продовжує бути найстаршим гравцем сезону у Другій лізі. П’ята велика поразка краматорського «Авангарду-2» у Другій лізі, водночас для ФК «Нікополь» це сьома велика перемога у Другій лізі (в тому числі четверта у гостях).

Третій матч поспіль грає внічию новокаховська «Енергія» (повторення рекорду сезону). Олег Мозіль («Полісся») не пропускає у семи матчах поспіль – 669 хвилин (рекорд сезону). Олександр Литвиненко («Альянс») не пропускає вже у чотирьох матчах – 381 хвилина.

Юрій Соломка («Верес») забиває у четвертому матчі поспіль – сім м’ячів.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів: чотири перемоги господарів, одна нічия та п’ять перемог гостей. Забито 25 м’ячів (у середньому 2,5 за гру), господарі забили 11 м’ячів, гості – 14. У першому таймі було забито 11 м’ячів, і 14 у другому. Арбітрами були показані 43 попередження та здійснено три вилучення, також було призначено три пенальті (одне нереалізоване). Загалом десять матчів туру відвідало 5990 глядачів (у середньому 5990 за гру). Найпопулярніший рахунок – 3:0 – п’ять разів.

Огляд матчів Групи "А":

Голи: найперший – Юрій Соломка («Верес», друга хвилина), найпізніший – Роман Богочаров («Авангард-2», 90+3 хвилина).

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Данило Книш (ФК "Калуш"), Кирило Дорошенко («ВПК-Агро»).

Пенальті не реалізував: Владислав Шарай («Альянс, воротар).

Друге вилучення у Другій лізі: Владислав Цуркан («Чорноморець-2»), Кирило Пасічник (ФК «Ужгород), перше: Сергій Любчак («Верес», у 25-й грі).

Воротарі

Суха гра в активі восьми голкіперів: Андрій Полтавцев (ФК «Нікополь»), Олександр Литвиненко («Альянс»), Андрій Бубенцов («ВПК-Агро»), Андрій Федоренко («Поділля»), Олег Мозіль («Полісся»), Максим Бабійчук («Верес»), Кирило Злотар (ФК «Калуш»), Максим Гурідов («Нива» Вінниця).

Ювілеї гравців

120-ту гру у другій лізі проводить: Антон Шарко ("ВПК-Агро"), 110-ту: Дмитро Скакун (ФК "Калуш"), 90-ту: Вадим Хохлов ("Нива" Тернопіль), 80-ту: Юрій Яременко ("ВПК-Агро"), Олександр Толгаренко (МФК "Миколаїв-2"), 70-ту: Вадим Гриппа ("Таврія-Сімферополь"), Сергій Дворник ("Енергія"), Дмитро Ульянов, Максим Башинський (обидва "Авангард-2"), Ігор Гатала ("Нива" Тернопіль), 50-ту: Євген Кателін ("Гірник"), Валерій Степаненко ("Оболонь Бровар-2"), Тамаз Авдалян ("Діназ"), Владислав Журавленко ("Таврія-Сімферополь").

Огляд матчів Групи "Б":

20-й м’яч у другій лізі забиває: Максим Богданов (ФК "Нікополь"), 15-й: Ігор Маляренко ("Нива" Вінниця), десятий: Юрій Соломка («Верес», перший у грі).

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Богдан Сокол ("Гірник", у 59-й грі), Роман Богочаров (ФК "Нікополь", у 12-й грі), В'ячеслав Калінін ("Поділля", у шостій грі), Олег Чернишов ("Чорноморець-2", у четвертій грі).

Четвертий дубль у другій лізі: Юрій Соломка («Верес»).