Нестримний «Альянс». Друга ліга. Відлуння матчів 14 туру

16:00, 12 жовтня 2019

Переможний Кисленко, п'ятий "сухий" матч Мозіля

Липоводолинський «Альянс» не програє вже дев’ять матчів (усі перемоги), шевченівський «ВПК-Агро» - шість (усі перемоги), житомирське «Полісся» - п’ять (дві нічиї).

Одеський «Чорноморець-2» грає перериває свою триматчеву нічийну серію.

Безвиграшна серія «Оболоні Бровар-2» - триває вже 11 матчів, новокаховської «Енергії» - вісім, ФК «Нікополя» - шість, «Чорноморця-2» - п’ять. Аналогічна серія вінницької «Ниви» переривається на позначці у шість матчів.

«Оболоні Бровар-2» програє вже шостий матч поспіль (повторення антирекорду сезону).

"Нива" - "Буковина" 2:1 | ГОЛИ МАТЧУ:

Липоводолинський «Альянс» виграє вже дев’ятий матч поспіль (рекорд сезону), шевченівський «ВПК-Агро» - шостий.

Лише гравців трьох команд не вилучали з поля: ФК «Нікопол», херсонського «Кристалу» та шевченківського «ВПК-Агро».

Андрій Корнєв («Оболонь Бровар-2») у віці 40 років і 342 днів продовжує бути найстаршим гравцем сезону у Другій лізі.

Highlights | «Альянс» (Липова Долина) 2-0 «Нікополь» (Нікополь) | Друга ліга (група Б). 14 тур

Олег Мозіль («Полісся») не пропускає у п’яти матчах поспіль – 489 хвилин (рекорд сезону). Олександр Литвиненко («Альянс») не пропускає три матчі і 291 хвилину.

Ярослав Шпікула («Поділля) і Василь Адаменко (ФК «Нікополь») забили у власні ворота. Це лише другий та третій автогол цього сезону.

Сергій Кисленко («Нива» Тернопіль) в останню п’ятихвилинку забиває вже п’ятий переможний м’яч у сезоні.

Стадіон "Колос-Арена" смт. Магдалинівка (Дніпропетровська область) дебютує у Другій лізі.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів: шість перемог господарів, одна нічия та три перемоги гостей. Забито 26 м’ячів (у середньому 2,6 за гру), господарі забили 16 м’ячів, гості – десять. У першому таймі було забито 14 м’ячів, і 12 у другому. Арбітрами було показано 39 попереджень та три вилучення, також було призначено три пенальті (одне нереалізоване). Загалом десять матчів туру відвідало 6 210 глядачів (у середньому 621 за гру). У турі було зафіксовано один дубль.

Голи: найперший – Владислав Шарай («Альянс», третя хвилина з пенальті), найпізніший – Арамаіс Маргарян («ВПК-Агро», 90 хвилина).

Пенальті та вилучення.

Пенальті реалізували: Андрій Герт («Нива» Тернопіль), Владислав Шарай («Альянс»).

Пенальті не реалізував: Юрій Соломка («Верес», воротар).

Друге вилучення у другій лізі: Роман Опря («Поділля), перше: Ігор Кохман («Нива» Тернопіль, у 48-й грі), Александру-Васілє Мунтян («Буковина», у 37-й грі).

"Ужгород" - "Калуш" - 1:0. Фото: facebook.com/ФК-Ужгород-192004771491948

Воротарі

Суха гра в активі п’яти голкіперів: Олег Мозіль («Полісся»), Леонід Мукомел («Нива» Вінниця), Мирослав Лютнянський (ФК «Ужгород»), Тигран Арутюнян («Реал Фарма»), Олександр Литвиненко («Альянс»).

Ювілеї гравців

285-ту гру у другій лізі проводить: Сергій Гвоздевич ("Гірник"), 190-ту: Сергій Цой ("Кристал"), 90-ту: Владислав Росляков (МФК "Миколаїв-2"), Сергій Донець (ФК "Нікополь"), 75-ту: Валерій Доля ("Енергія"), Сергій Швець ("Полісся"), 70-ту: Володимир Біжко ("Таврія-Сімферополь"), 50-ту: Дмитро Сидоренко ("Енергія"), Дмитро Ховбоша, Валерій Кучеров (обидва "Верес"), Владислав Ляшевський (МФК "Миколаїв-2").

Десятий м’яч у другій лізі забиває: Артем Корольчук (ФК "Ужгород"), п'ятий: Александру-Васілє Мунтян ("Буковина"), Владислав Шарай ("Альянс").

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Євгеній Терзі ("Полісся", у 11-й грі), Владислав Цуркан ("Чорноморець-2", у сьомій грі), Арамаіс Маргарян ("ВПК-Агро", у сьомій грі), Артем Бафталовський ("Енергія", у п'ятій грі).

Другий дубль у другій лізі: Юрій Соломка («Верес»).

Дебютують у Другій лізі: Леонід Мукомел, Олександр Сич (обидва "Нива" Вінниця), Микита Ходаковський ("Буковина").