"Без розгромних рахунків". Друга ліга. Відлуння матчів 11 туру (відеоогляди)

12:00, 24 вересня 2019

Аж шість призначених пенальті (рекорд чемпіонату), дебютна перемога «Авангарду-2» у другій лізі

Херсонський «Кристал» вперше програв за останні 13 матчів, тернопільська «Нива» не програє вже десять матчів поспіль (лише вона ще не програвала цього сезоні), липоводолинський «Альянс» - сім (усі перемоги), вишгородський «Діназ» - п’ять.

Лише «Таврія Сімферополь» не грала унічию у поточному сезоні, а загальна безнічийна серія триває вже 12 матчів (рекорд клубу). Вінницька «Нива» неодмінно пропускає в 13 матчах поспіль (антирекорд клубу).

Безвиграшна серія краматорського «Авангард-2» переривається на позначці у дев’ять матчів (це дебютна перемога юнаків з Краматорська у Другій лізі), аналогічна серія «Оболоні Бровар-2» - триває вісім матчів, петропавлівської «Чайки» - шість, новокаховської «Енергії» - п’ять.

Липоводолинський «Альянс» виграє вже сьомий матч поспіль (повторення рекорду сезону). Херсонський «Кристал» перериває свою семииматчеву виграшну серію.

Валерій Степаненко («Оболонь Бровар-2») забиває вже четвертий пенальті у сезоні (з чотирьох), а його одноклубник Андрій Корнєв у віці 40 років і 325 днів продовжує бути найстаршим гравцем сезону у Другій лізі.

Воротар Максим Механів («Нива» Тернопіль) вперше пропустив за 460 хвилин (рекорд сезону).

Антон Шарко («ВПК-Агро») забиває у третьому матчі поспіль – три м’ячі.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів: дві перемоги господарів, три нічиї та п’ять перемог гостей. Забито 30 м’ячів (у середньому 3 за гру), господарі забили 12 м’ячі, гості – 18. У першому таймі було забито 17 м’ячів, і 13 у другому. Арбітрами було показано 52 попередження та два вилучення, також було призначено шість пенальті (два не реалізовані). Загалом десять матчів туру відвідало 7350 глядачів (у середньому 735 за гру). У турі було зафіксовано два дублі. Найпопулярніший рахунок – 2:1 – три рази.

Голи: найперший – Фарид Сулейман («Альянс», четверта хвилина), найпізніший – Валерій Степаненко («Оболонь Бровар-2», 90 хвилина з пенальті).

Огляд матчів 11 туру у Групі А

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Валерій Степаненко («Оболонь Бровар-2»), Антон Шарко («ВПК-Агро»), Олексій Бриженко («Діназ»), Дмитро Махнєв («Енергія»).

Пенальті не реалізували: Вадим Гриппа («Таврія-Сімферополь», воротар), Євгеній Немтінов ("Полісся", повз ворота).

Друге вилучення у Другій лізі: Олександр Шевченко («Енергія»), перше Іван Азаренко («Буковина», у десятій грі).

Воротарі

Суха гра в активі чотирьох голкіперів: Олег Мозіль («Полісся»), Микита Крюков (МФК «Миколаїв-2»), Данило Варакута («Чорноморець-2»), Сергій Лукаш («Реал Фарма»).

Ювілеї гравців

140 гру у другій лізі проводить: Станіслав Передистий ("ВПК-Агро"), 80-ту: Михайло Кривич ("Енергія"), Дмитро Попов ("Нива" Вінниця), Олександр П'ятов ("Гірник"), 75-ту: Юрій Яременко ("ВПК-Агро"), Андрій Кохман (ФК "Калуш"), 70-ту: Олександр Шевченко ("Енергія"), Владислав Поліщук, Андрій Лиховидов (обидва "Реал Фарма"), 60-ту: Ігор Поручинський, Володимир Савошко (обидва ФК "Калуш"), 50-ту: Вячеслав Студенко (МФК "Миколаїв-2").

Огляд матчів 11 туру у Групі Б

25-й м’яч у другій лізі забиває: Дмитро Махнєв («Енергія», другий у грі), десятий: Богдан Шмигельский ("ВПК-Агро"), Ярослав Галенко ("Полісся"), п'ятий: Тамаз Авдалян ("Діназ"), Ярослав Сидоренко ("Альянс").

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Дмитро Попов ("Нива" Вінниця, у 80-й грі), Олександр Андрушко ("ВПК-Агро", у 14-й грі), Владислав Бородай ("Авангард-2", у десятій грі), Валентин Корешков ("Діназ", у десятій грі).

Третій дубль у другій лізі: Дмитро Махнєв («Енергія»), перший: Євген Зарічнюк (МФК «Миколаїв-2», у 26-й грі).