Перше вилучення голкіпера у сезоні. Друга ліга. Відлуння матчів сьомого туру

13:10, 6 вересня 2019

Перервана серія "Енергії"

"Поділля" - "Діназ" - 1:1. Фото: facebook.com/zarvanskyy.viktor

Новокаховська «Енергія» програла вперше за 13 матчів, рівненський «Верес» - за вісім. Херсонський «Кристал» - не програє вже 11 матчів поспіль, тернопільська «Нива», хмельницьке «Поділля» - шість.

Безвиграшна серія одеського «Реал Фарма» триває вже десять матчів (антирекорд клубу), «Чорноморця-2» - вісім, «Авангард-2» - шість, «Оболонь Бровар-2» - п’ять.

Херсонський «Кристал» виграє вже п’ятий матч поспіль. Одеський «Чорноморець-2» програє сьомий матч поспіль у Другій лізі. Чернівецька «Буковина» перервала свою п’ятиматчеву програшну серію і набрала свої перші залікові очки у поточному сезоні.

Вишгородський «Діназ» зіграв свій перший гостьовий матч у Другій лізі.

Андрій Корнєв («Оболонь Бровар-2») у віці 40 років і 307 днів продовжує бути найстаршим гравцем сезону у Другій лізі.

Максим Бабійчук («Верес») стає першим воротарем, вилученим з поля у поточному сезоні.

Сергій Мандровський (ФК «Нікополь») забиває у третьому матчі поспіль (п’ять м’ячів).

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно дев’ять матчів, чотири перемоги господарів, дві нічиї, та три перемоги гостей. Забито 24 м’ячі (у середньому 2,4 за гру), господарі забили 14 м’ячів, гості – десять. У першому таймі було забито сім м’ячів, і 17 у другому. Арбітрами було показано 46 попереджень та три вилучення, також було призначено одне пенальті (реалізоване). Загалом дев’ять матчів туру відвідало 9810 глядачів (у середньому 1090 за гру). У турі було зафіксовано два дублі. Найпопулярніший рахунок – 0:2 та 1:0 – по два рази.

Голи: найперший – Владислав Шарай («Альянс», сьома хвилина з пенальті), найпізніші – Михайло Васильєв («ВПК-Агро», 90+3 хвилина) та Дмитро Пріхна («Таврія-Сімферополь», 90+3 хвилина).

Пенальті та вилучення.

Пенальті реалізував: Владислав Шарай («Альянс»).

Перше вилучення у другій лізі: Максим Бабійчук («Верес», у 52-й грі), Роман Гудак (ФК «Калуш», у 54-й грі), Андрій Шмат («Гірник», у 63-й грі).

Воротарі

Суха гра в активі шести голкіперів: Марк Медведев («Буковина»), Віталій Онопко («Гірник»), Ярослав Важинський («Альянс»), Віталій Чеботарьов («Таврія-Сімферополь»), Іван Богдан (ФК «Нікополь»), Максим Механів («Нива» Тернопіль).

Ювілеї гравців

110-ту гру у другій лізі проводить: Андрій Григорик ("Гірник"), 80-ту: Микола Жовтюк ("Кристал"), Олександр Дубіна ("Реал Фарма"), Олександр Дугієнко ("Альянс"), Ян Морговський ("Поділля"), 70-ту: Володимир Крохмаль ("Діназ"), 60-ту: Євген Сантрапинських ("Буковина"), 50-ту: Олександр Жумига ("Буковина").

П’ятий м’яч у другій лізі забиває: Ігор Коцюмака ("Гірник").

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Ігор Крашневський ("Буковина", у 18-й грі), Дмитро Жикол ("Чайка", у шостій грі), Артем Дерев'яго ("Оболонь Бровар-2", у п'ятій грі), Тарас Пучковський ("Оболонь Бровар-2", у четвертій грі), Ілля Терещенко ("Діназ", у першій грі).

Перший дубль у другій лізі: Ярослав Сидоренко («Альянс», у шостій грі), Артем Макарченко («Таврія-Сімферополь», у 54-й грі).

Дебютують у другій лізі: Максим Дьогтяр ("Оболонь Бровар-2"), Микита Якубенко ("Авангард-2"), Валерій Даскалиця, Владислав Цуркан (обидва "Чорноморець-2"), Сергій Русьян, Ілля Терещенко (обидва "Діназ"), Мар'ян Мисик ("Верес"), Богдан Трушенко, Андрій Головатенко (обидва "Чайка"), Володимир Чоловський ("Реал Фарма").