Вісім пенальті 22-го туру. Друга ліга. Відлуння матчів

Перерваний рекордний політ "Кристала", приємна стабільність "Чайки"

Безпрограшна серія кременчуцького «Кременя» складає вже десять матчів.

Безвиграшна ФК «Нікополь» переривається на позначці у дев’ять матчів.

Запорізький «Металург» перериває свою шестиматчеву виграшну серію.

Виграшна домашня серія херсонського «Кристала» переривається на позначці у десять матчів (рекорд сезону).

Лише кременчуцький «Кремінь» та криворізький «Гірник» не програвали ще вдома у цьому сезоні.

Третій матч поспіль петропавлівська «Чайка» виграє з однаковим рахунком 2:1.

Одразу 17 м’ячів забили гості – рекорд сезону. У турі зафіксовано 50-те вилучення у сезоні.

Микола Лиховидов («Реал Фарма») у віці 53 років та 88 днів стає найстаршим гравцем сезону і другої ліги загалом.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів: три перемоги господарів, дві нічиї, та п’ять перемоги гостей. Забито 26 м’ячів (у середньому 2,6 за гру), господарі забили дев’ять разів, гості – 17. У першому таймі було забито 12 м’ячів і 14 у другому. Арбітри показали 51 попередження та чотири червоних картки, також було призначено вісім пенальті (п’ять реалізовані). Загалом десять матчів туру відвідало 7520 глядачів (у середньому 752 за гру). Найпопулярніший рахунок – 2:1 – три рази.

"Полісся" - "Черкащина Академія" - 0:4. 22-й тур. Фото: polissyafc.com

Голи: найперший – Дмитро Ентін ("Кремінь", друга хвилина), найпізніший – Сергій Швець ("Поділля", 90+2 хвилина).

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Олег Керчу («Буковина), Віталій Бойко ("Черкащина-Академія"), Олексій Тищенко ("Мир"), Андрій Горбовський («Реал Фарма»), Борис Орловський («Верес»).

Пенальті не реалізували: Олександр Вечтомов ("Буковина", повз), Роберт Гегедош (ФК "Минай", повз), Сергій Пономаренко ("Чайка", воротар).

Друге вилучення: Вадим Гриппа ("Таврія-Сімферополь"), перше: Владислав Барський (МФК "Миколаїв-2", у 69-й грі), Олександр Жумига ("Буковина", у 39-й грі), Роберт Гегедош (ФК "Минай", у 23-й грі).

Воротарі

Суха гра в активі шести голкіперів: Максим Гурідов («Нива» Вінниця), Олексій Майборода ("Черкащина-Академія"), Дмитро Черниш ("Гірник"), Ярослав Котляров ("Кремінь"), Роман Ординський ("Таврія-Сімферополь"), Андрій Полтавцев («Енергія»).

Ювілеї гравців

125-ту гру у другій лізі проводить: Сергій Цибульський ("Мир"), 90-ту: Артем Цурупін ("Чайка"), 80-ту: Роман Бочак ("Енергія"), 75-ту: Артем Недоля ("Полісся"), Станіслав Чучман ("Верес"), Павло Мілєсін ("Мир"), 70-ту: Олександр Дубіна ("Реал Фарма"), Вадим Хохлов ("Нива" Тернопіль), 60-ту: Дмитро Ентін ("Кремінь"), Сергій Швець ("Поділля"), Олександр Горват (МФК "Миколаїв-2").

"Минай" - "Нива" В - 0:1. Фото: офіційна сторінка ФК "Минай" у ФБ

20-й м’яч у другій лізі забивають: Олексій Бойко ("Мир"), п'ятий: Віталій Бойко ("Черкащина-Академія"), Євген Кателін ("Гірник", перший у грі).

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Владислав Омельченко (ФК "Нікополь", у 45-й грі), Олексій Тищенко ("Мир", у десятій грі), Олександр Сухенко ("Чайка", у восьмій грі).

Дебютує у другій лізі: Андрій Вареник ("Реал Фарма").

Дев’ятий дубль у другій лізі: Іван Доценко ("Мир"), перший: Євген Кателін ("Гірник", у 30-й грі).