11:00, 21 квітня 2019

Друга ліга, відлуння матчів. Засушливий тур

Безпрограшна серія кременчуцького «Кременю» триває дев’ять матчів.

Безвиграшна серія ФК «Нікополь» триває вже дев’ять матчів.

Запорізький «Металург» виграє вже шість матчів поспіль (оновлення рекорду сезону).

З п’яти призначених пенальті був реалізований лише один.

"Кремінь" виграв усі свої шість домашніх особистих зустрічей з "Кристалом"

Лише Андрій Голуб («Гірник»), Андрій Дедяєв («Енергія») та Ярослав Котляров («Кремінь») відіграли усі 20 матчів сезону без замін.

Вперше у сезоні гості виграли п’ять матчів, а господарі – лише два.

Талісман "Миная" лисиця Минайко запрошує на матчі. Фото: fcminaj.com

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів, дві перемоги господарів, три нічиї, та п’ять перемоги гостей. Забито 13 м’ячів (у середньому 1,3 за гру), господарі п’ять м’ячів, гості – вісім. У першому таймі було забито сім м’ячів, і шість у другому. Арбітрами було показано 51 попередження та два вилучення, також було призначено п’ять пенальті (чотири реалізовані). Загалом десять матчів туру відвідало 8800 глядачів (у середньому 880 за гру). Найпопулярніший рахунок – 2:1 – три рази.

Голи: найперші – Олександр Медведь ("Черкащина-Академія", шоста хвилина), найпізніший – Вадим Петров ("Металург", 85 хвилина).

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Тарас Сивка (ФК «Калуш»).

Пенальті не реалізували: двічі Владислав Швець (МФК "Миколаїв-2", повз ворота і воротар), Вадим Шаврін ("Полісся", воротар), Олексій Бойко ("Мир", воротар).

Друге вилучення: Владислав Гресь ("Поділля"), перше: Віталій Слищенко (ФК "Нікополь", у восьмій грі).

Друга ліга. 20-й тур. "Реал Фарма" - "Гірник" - 0:2. Фото: fcgornyak.dp.ua

Воротарі

Суха гра в активі десяти голкіперів: Марк Медведев ("Буковина"), Максим Бабійчук ("Верес"), Дмитро Черниш ("Гірник"), Ярослав Котляров ("Кремінь"), Ігор Варцаба ("Металург"), Віталій Онопко ("Мир"), Роман Ординський ("Таврія-Сімферополь"), Денис Хвалицький (ФК "Калуш"), Артем Кулініч (ФК "Минай"), Богдан Петриченко (ФК "Нікополь").

Ювілеї гравців

120-ту гру у другій лізі проводить: Вадим Воронченко ("Металург"), соту: Олександр Лебеденко ("Полісся"), 80-ту: Роман Бочак ("Енергія"), 75-ту: Дмитро Кошелюк ("Черкащина-Академія"), 70-ту: Олександр Дубіна ("Реал Фарма"), 60-ту: Дмитро Ентін ("Кремінь").

П’ятий м’яч у другій лізі забивають: Володимир Тименко, Ренат Мірошніков (обидва "Чайка"), Вадим Петров ("Металург").

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Ярослав Гоменко ("Гірник", у 14-й грі), Дмитро Задерецький ("Кремінь", у 11-й грі), Вадим Страшкевич (ФК "Минай", у третій грі).

Дебютують у другій лізі: Роман Ординський ("Таврія-Сімферополь"), Семен Даценко ("Поділля").