Десять дебютантів, пушка Сарапія. Друга ліга. Відлуння матчів 19-го туру (відео)

09:30, 16 квітня 2019

У західній групі б’ють лідерів, на сході - вигравали лише господарі

Безпрограшна серія кременчуцького «Кременю» триває вісім матчів. Чернівецька «Буковина» вперше виграла за останні 12 матчів, а аналогічна безвиграшна серія ФК «Нікополь» триває вже вісім матчів.

ФК «Нікополь» програє вже шість матчів поспіль. Запорізький «Металург» виграє п’ять матчів поспіль (повторення рекорду сезону).

Едуард Сарапій. Фото: mfcmetalurg.com

Десята поспіль домашня перемога херсонського «Кристалу». 958 хвилин не пропускав вдома кременчуцький «Кремінь». Що цікаво, серія розпочалася і закінчилася на ФК «Нікополі».

Незабивна серія чернівецької «Буковини» перервалася на позначці у вісім матчів і 881 хвилину (антирекорд сезону). Житомирське «Полісся» пропустило вперше за останні сім матчів – 661 хвилину.

ФК «Минай» програв вдома вперше у Другій лізі (у десятій грі).

Лише гравці херсонського «Кристалу» не вилучалися у цьому сезоні. Дебютне вилучення у Другій лізі у ФК «Минай» (у 19-й грі).

Петропавлівська «Чайка» вперше за останні вісім матчів виграла в гостях, МФК «Миколаїв-2» - не може виграти в гостях вже сім матчів поспіль.

Воротар Олександр Литвиненко («Полісся») не пропускав до цього шість матчів і 665 хвилин, серія перервалася.

П’ятий тур поспіль господарі виграють шість матчів з десяти (повторення рекорду сезону).

"Кремінь" виграв усі свої п'ять домашніх особистих зустрічів з "Кристалом"

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів, шість перемог господарів, одна нічия та три перемоги - у гостей. Забито 26 м’ячів (у середньому 1,6 за гру), господарі 16 м’ячів, гості – 10. У першому таймі було забито десять м’ячів, і 16 у другому. Арбітрами було винесене 51 попередження та було зафіксовано п’ять вилучень, також було призначено п’ять пенальті (чотири реалізовані). Загалом десять матчів туру відвідало 9160 глядачів (у середньому 916 за гру). Найпопулярніший рахунок – 2:1 – тричі.

Голи: найперші – Віталій Тимофієнко ("Черкащина-Академія", друга хвилина), найпізніший – Олексій Бойко ("Мир", 90+5 хвилина).

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Віталій Бойко («Черкащина-Академія»), Сергій Пономаренко («Чайка»), Дмитро Махнєв («Енергія»), Олексій Литовченко («Нива» Тернопіль).

Пенальті не реалізували: Артем Козлов («Кремінь).

Друге вилучення: Максим Гавриленко (ФК "Минай"), перше: Анатолій Нурієв (ФК "Минай", у 17-й грі), Сергій Мелашенко ("Гірник", у 13-й грі), Артем Романюк ("Поділля", у 12-й грі), Данило Фальковський (МФК "Миколаїв-2", у другій грі).

Воротарі

Суха гра в активі п’яти голкіперів: Олексій Майборода ("Черкащина-Академія"), Максим Механів («Нива» Тернопіль), Денис Хвалицький (ФК «Калуш»), Максим Бабійчук («Верес»), Марк Медведев ("Буковина").

Ювілеї гравців

265-ту гру у другій лізі проводить: Сергій Гвоздевич ("Гірник"), 140-ву: Сергій Пономаренко ("Чайка"), 90-ту: Олексій Бондаренко ("Верес"), Дмитро Олійник ("Металург"), 75-ту Владислав Вакулінський ("Енергія"), 70-ту: Денис Притиковський ("Мир"), Вадим Хохлов ("Нива" Тернопіль), 60-ту: Сергій Швець ("Поділля"), 50-ту: Володимир Біжко ("Таврія-Сімферополь").

40-й м’яч у другій лізі забиває: Іван Доценко ("Мир"), 20-й: Ігор Бука ("Гірник"), десятий: Едуард Сарапій ("Металург"), п'ятий: Сергій Твердоух (ФК "Нікополь", другий у грі).

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Олександр Жумига ("Буковина", у 37-й грі), Віталій Тимофієнко ("Черкащина-Академія", у 18-й грі), Владислав Сидоренко ("Кремінь", у 17-й грі), Василь Топал ("Реал Фарма", у другій грі).

Дебютують у другій лізі: Ярослав Герасименко ("Кристал"), Ярослав Шпікула, Єгор Нестеренко (обидва "Поділля"), Максим Сороченко, Артур Фролов (обидва "Реал Фарма"), Олег Чоботар ("Чайка"), Олександр Цибульник ("Черкащина-Академія"), Пилип Максименко (МФК "Миколаїв-2"), Владислав Кабанюк, Денис Хвалицький (обидва ФК "Калуш").

Перший дубль у другій лізі на рахунку: Сергій Твердоух (ФК "Нікополь", у 33-й грі), Віталій Бойко ("Черкащина-Академія", у 20-й грі).