43 дебютанти. Друга ліга. Відлуння матчів 18-го туру

16:10, 10 квітня 2019

Повернення Другої ліги: антирекорд "Буковини", 100 тисяч уболівальників у другому колі

Безпрограшна серія горностаївського «Миру» перервалася на позначці у сім матчів, а аналогічна серія кременчуцького «Кременю» триває сім матчів.

Чернівецька «Буковина» не може виграти вже 11 матчів поспіль, ФК «Нікополь» - сім.

ФК «Нікополь» програє вже п’ять матчів поспіль.

Чернівецька «Буковина» не може забити вже вісім матчів поспіль – 800 хвилин (антирекорд сезону), а гравці ФК «Нікополь» не забивають уже чотири матчі поспіль. Житомирське «Полісся» не пропускає вже шість матчів поспіль (оновлення власного рекорду сезону).

Петропавлівська «Чайка» не може виграти в гостях вже вісім матчів поспіль, ФК «Минай» - сім, а МФК «Миколаїв-2» - шість.

Вадим Шаврін («Полісся») забиває у третьому матчі поспіль.

Воротар Олександр Литвиненко («Полісся») не пропускає вже шість матчів і 584 хвилини.

Микола Лиховидов («Реал Фарма») у віці 53 років та 70 днів стає найстаршим гравцем сезону і другої ліги загалом.

Серб Анжело Качавенда («Таврія-Сімферополь») став лише третім легіонером у цьому сезоні.

Четвертий тур поспіль господарі виграють шість матчів з десяти (повторення рекорду сезону).

У цілому в другому колі було зіграно 90 матчів - 47 перемог господарів, 19 нічиїх, 24 перемоги гостей, 180 м’ячів забито: з них 112 забили господарі, 68 гості, 59 м’ячів було забито у першому таймі, 121 у другому, 29 пенальті було призначено, 18 реалізовано (62,07%), 98 292 глядачі відвідало стадіони (1092,13 в середньому), 21 вилучення, 375 попереджень, дев’ять дублів та один хет-трик.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів, шість перемог господарів, дві нічиї, та дві перемоги гостей. Забито 16 м’ячів (у середньому 1,6 за гру), господарі 12 м’ячів, гості – чотири (антирекорд сезону). У першому таймі було забито вісім м’ячів, і вісім у другому. Арбітрами було показано 46 попередження та чотири футболісти вилучено.

Було призначено чотири пенальті (два реалізовані). Загалом десять матчів туру відвідало 13 345 глядачі (у середньому 1483 за гру). Найпопулярніший рахунок – 2:0 – чотири рази.

Голи: найперші – Євген Кателін («Металург» четверта хвилина), найпізніший – Юрій Малєй ("Нива" Вінниця, 90 хвилина).

Пенальті та вилучення.

Пенальті реалізували: Олександр Музичук («Поділля») та Вадим Шаврін («Полісся»).

Пенальті не реалізували: Андрій Сторчоус ("Черкащина-Академія", воротар), Олексій Бойко ("Мир").

Перше вилучення: Антон Яременко ("Верес", у 41-й грі), Юрій Сачко ("Металург", у 18-й грі), Богдан Порох (МФК "Миколаїв-2", у 11-й грі), Володимир Сениця (ФК "Калуш", у першій грі).

Воротарі

Суха гра в активі дев’яти голкіперів: Олександр Литвиненко («Полісся»), Ярослав Котляров («Кремінь»), Олексій Майборода ("Черкащина-Академія"), Андрій Полтавцев ("Енергія), Сергій Мелашенко ("Гірник"), Ігор Варцаба ("Металург"), Марк Медведев ("Буковина"), Артем Кулініч (ФК "Минай"), Роман Льопка ("Нива" Вінниця).

Ювілеї гравців

170-ту гру у другій лізі проводить: Андрій Барладим ("Кристал"), 140-ву: Павло Чмеленко ("Мир"), Семен Дяченко ("Металург"), 120-ту: Вадим Шаврін ("Полісся"), соту: Олег Тарасенко ("Черкащина-Академія"), Олег Дмитренко (ФК "Минай"), 90-ту: Станіслав-Нурі Малиш ("Кристал"), 70-ту: Владислав Росляков ("Енергія"), Артем Кулініч (ФК "Минай"), 60-ту: Андрій Кохман (ФК "Калуш"), Антон Савін ("Полісся"), 50-ту: Євгеній Вітенко (МФК "Миколаїв-2"), Ернест Астахов ("Кремінь").

40-й м’яч у другій лізі забиває: Костянтин Черній ("Кремінь"), десятий: Олександр Яровенко ("Металург", другий у грі), Олександр Музичук ("Поділля", другий у грі), Сергій Кисленко (ФК "Калуш"), п'ятий: Володимир Біжко ("Таврія-Сімферополь"), Юрій Малєй ("Нива" Вінниця).

Дебютний м’яч у другій лізі забиває: Олександр Медведь ("Черкащина-Академія", у першій грі).

Дебютують у другій лізі: Єдуард Матвєєнко, Марк Медведев (обидва "Буковина"), Андрій Полтавцев, Артем Данковський, Максим Чеглов (усі "Енергія"), Максим Авер'янов, Назар Маліновський (обидва "Кремінь"), Ібрагім Суаіб, Павло Корякін (обидва "Кристал"), Андрій Рогозін, Олександр Демченко, Роман Льопка, Сергій Бондарчук (усі "Нива" Вінниця), Максим Демчук, Максим Проців, Тарас Радюк (усі "Нива" Тернопіль), Олексій Савченко, Роман Гончаренко, Ростислав Тарануха, Рудольф Сухомлинов (усі "Полісся"), Андрій Черв'як, Василь Топал, Микита Філатов, Нікіта Щербак (усі "Реал Фарма"), Анджело Качавенда, Олександр Васильченко, Олександр Максименко, Олександр Студінікін (усі "Таврія-Сімферополь"), Андрій Єфремов, Микола Вечурко, Олексій Бриженко (усі "Чайка"), Олександр Медведь ("Черкащина-Академія"), Данило Фальковський, Олександр Солдатов (обидва МФК "Миколаїв-2"), Володимир Сениця, Олег Веремієнко, Роман Лебедь (усі ФК "Калуш"), Ігор Вагін, Вадим Страшкевич (обидва ФК "Минай"), Іван Регульський, Владислав Базалєй, Дмитро Люсік, Роман Богочаров (усі ФК "Нікополь").

Третій дубль у другій лізі на рахунку: Олександр Музичук ("Поділля"), перший: Олександр Яровенко ("Металург", у 65-й грі).