Друга ліга. Відлуння матчів 17-го туру. Переможний "Кристал", непробивний Литвиненко

11:00, 13 листопада 2018

100% результат «Кристала» у домашних матчах, у 17-му турі забивалося майже два м'ячі за гру

Одеський «Реал Фарма» перервав свою без виграшну серію на відмітці у вісім матчів, чернівецька «Буковина» - не може виграти вже десять матчів поспіль, Одеські «фармацевти» у гостях вперше виграли за десять матчів. Чернівецька «Буковина» не може забити вже сім матчів поспіль,

Безпрограшна домашня серія кременчуцького «Кременя» триває вже 21 матчів (рекорд клубу у другій лізі). Херсонський «Кристал» виграв усі свої дев’ять домашніх матчів у сезоні. Кременчуцький «Кремінь» у дев’яти домашніх матчах не пропустив жодного м’яча.

Нестабільний "Мир" цілком міг би зимувати на третьому місці у Групі "Б", якби не поступився дублю "корабелів". Фото: mfc.mk.ua

Сергій Якобчук ("Поділля") у віці 16 років на 284 днів стає наймолодшим гравцем сезону.

Воротар Олександр Литвиненко («Полісся») не пропускає вже п’ять матчів і 494 хвилини – новий рекорд сезону.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів, шість перемог господарів, одна нічия, та три перемоги гостей. Забито 17 м’ячів (у середньому 1,7 за гру), господарі 12 м’ячів, гості – п’ять. У першому таймі було забито сім м’ячів, і десять у другому. Арбітрами було показано 40 попереджень, також було призначено чотири пенальті (два не реалізовані). Загалом десять матчів туру відвідало 7750 глядачі (у середньому 775 за гру). Найпопулярніший рахунок – 1:0 – п’ять разів.

Голи: найперший – Едуард Сарапій («Металург», четверта хвилина), найпізніший – Яромир Лобода (ФК "Минай", 90+4 хвилина).

Пенальті та вилучення

Пенальті реалізували: Дмитро Скакун (ФК "Калуш"), Алішер Якубов ("Поділля")

Пенальті реалізували: Вадим Тенжицький («Черкащина-Академія"), Вадим Воронченко ("Таврія-Сімферополь", воротар).

"Нива" Т - "Верес" - 0:1. Фото: Віктор Зарванський

Воротарі

Суха гра в активі дев’яти голкіперів: Ігор Левченко («Металург»), Роман Герич (ФК «Калуш»), Данило Кучер («Гірник»), Анатолій Георгіца («Реал Фарма»), Максим Бабійчук («Верес»), Єгор Попович (МФК «Миколаїв-2»), Микита Крюков («Кристал»), Ярослав Котляров («Кремінь»), Олександр Литвиненко («Полісся»).

Ювілеї гравців

170-ту гру у другій лізі проводить: Андрій Барладим ("Кристал"), 130-й: Ярослав Рафальський ("Верес"), 100-й: Олександр Голядинець ("Мир"), 90-й: Дмитро Тищенко ("Таврія-Сімферополь"), Максим Зеленевич ("Черкащина-Академія"), 80-й: Тимофій Брижчук (МФК "Миколаїв-2"), Павло Черняєв ("Енергія"), 75-й: Андрій Драган (ФК "Калуш"), 70-й: Антон Батрак ("Буковина"), Анатолій Бурлін ("Черкащина-Академія"), Дмитро Гарванко ("Нива" Вінниця), Олександр Горват (МФК "Миколаїв-2"), Віталій Михайленко ("Кристал"), 50-ту: Владислав Жавко ("Таврія-Сімферополь").

30-й м’яч у другій лізі забиває: Роман Локтіонов ("Черкащина-Академія"), 15-й: Алішер Якубов ("Поділля")

Дебютний м’яч у другій лізі забиває: Яромир Лобода (ФК "Минай", у 15-й грі), Олег Міщенко ("Полісся", у дев'ятій грі).

Дебютують у другій лізі: Сергій Якобчук ("Поділля"), Євгеній Акімов ("Кристал"), Владислав Марченко ("Черкащина-Академія"), Богдан Кушніренко (МФК "Миколаїв-2").

Четвертий дубль у другій лізі на рахунку: Дмитро Скакун (ФК "Калуш"), другий: Станіслав-Нурі Малиш ("Кристал").