Друга ліга. 16-й тур. Відлуння матчів. Гольове завершення сезону у Кривому Розі.

10:30, 6 листопада 2018

Непробивний Литвиненко з «Полісся», рекорд "Гірника"

Безпрограшна серія горностаївського «Миру» триває вже сім матчів, а кременчуцького «Кременя» - п’ять.

Чернівецька «Буковина» не може виграти вже дев’ять матчів поспіль, одеський «Реал Фарма» - вісім (новий антирекорд клубу у другій лізі), ФК «Нікополь» - п’ять.

Херсонський «Кристал» перериває свою п’ятиматчеву виграшну серію.

"Мир" - "Кристал" - 3:0. Фото: офіційна сторінка ФК "Кристал" у ФБ

Чернівецька «Буковина» не може забити вже шість матчів поспіль – 620 хвилин (антирекорд сезону). Житомирське «Полісся» не пропускає вже чотири матчі поспіль (повторення рекорду сезону). У перші 21 хвилину в усіх матчах не було забито жодного м’яча.

Лише гравці херсонського «Кристалу» та ФК «Минай» не вилучалися з поля у цьому сезоні.

Вперше у матчі за участю криворізького «Гірника» одна з команд забила сім м’ячів в одній грі. Вперше за останні 19 років у другій лізі був зафіксований рахунок 7:3. Загалом це лише п’ятий такий випадок у другій лізі.

2018/19, 16-й

Воротар Олександр Литвиненко («Полісся») не пропускає вже чотири матчі і 404 хвилини, а Роман Гурін («Таврія-Сімферополь») – три матчі і 270 хвилин.

Воротар ФК "Полісся" Олександр Литвиненко. Фото: офіційна сторінка "Полісся" у ФБ

Артем Дмитрієв (ФК «Нікополь») - сьомий гравець у цьому сезоні, який забиває у власні ворота. Микола Лиховидов («Реал Фарма») у віці 52 років та 281 днів стає найстаршим гравцем сезону і другої ліги загалом.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно десять матчів, шість перемог господарів, три нічиї, та одна перемога гостей. Забито 27 м’ячів (у середньому 2,7 за гру), господарі 19 м’ячів, гості – вісім. У першому таймі було забито шість м’ячів і 21 у другому. Арбітрами було показано 44 попередження та здійснено три вилучення, також було призначено чотири пенальті (два реалізовані). Загалом десять матчів туру відвідало 12 247 глядачі (у середньому 1225 за гру).

Голи: найперші – Вадим Шаврін ("Полісся", 22 хвилина), Сергій Гвоздевич («Гірник», 22 хвилина), найпізніший – Дмитро Махнєв ("Енергія", 90+6 хвилина).

Пенальті та вилучення.

Пенальті реалізували: Владислав Швець (МФК «Миколаїв-2»), Борис Орловський («Верес»).

Пенальті не реалізували: Роман Локтіонов ("Черкащина-Академія", поперечина), Іван Куць ("Кремінь", воротар).

Третє вилучення: Владислав Сосєдко ("Гірник"), перше: Валерій Сад ("Верес", у 39-й грі), Ярослав Олевич (ФК "Калуш", у 15-й грі).

Воротарі

Суха гра в активі семи голкіперів: Олександр Литвиненко («Полісся»), Ярослав Котляров («Кремінь»), Віталій Онопко («Мир»), Анатолій Старушенко («Поділля»), Богдан Степаненко («Буковина»), Максим Гурідов («Нива» Вінниця), Роман Гурін («Таврія-Сімферополь»).

Ювілеї гравців

140-у гру у другій лізі проводить: Ігор Бука ("Гірник"), Ігор Чередніченко ("Полісся"), 130-та: Максим Логвиненко ("Таврія-Сімферополь"), 125-та: Тарас Ковальчук ("Металург"), 120-та: Сергій Цибульський ("Мир"), 110-та: Анатолій Масалов ("Таврія-Сімферополь"), Дмитро Зелінський ("Енергія"), 90-та: Сергій Костюк ("Реал Фарма"), 80-та: Ярослав Захаревич ("Полісся"), Костянтин Злєпко ("Реал Фарма"), Олександр Бринько ("Мир"), 75-та: Павло Іванов ("Полісся"), Сергій Донець (ФК "Нікополь"), 70-та: Ігор Маляренко ("Нива" Вінниця), Артем Недоля ("Полісся"), 60-та: Олександр Толгаренко (МФК "Миколаїв-2"), Ігор Олексієнко ("Нива" Тернопіль), 50-та: Алішер Якубов ("Поділля"), Андрій Лиховидов ("Реал Фарма"), Андрій Шмат ("Гірник").

Півзахисник ФК "Нива" В Ігор Маляренко. Фото: офіційна сторінка футболіста у ФБ

Десятий м’яч у другій лізі забиває: Дмитро Олійник ("Металург"), п'ятий: Владислав Піскун ("Кремінь").

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Олексій Болобан ("Мир", у 11-й грі), Богдан Порох (МФК "Миколаїв-2", у дев'ятій грі), В'ячеслав Панфілов ("Чайка", у дев'ятій грі).

Дебютує у другій лізі: Ілля Луньов ("Реал Фарма").

П’ятий дубль у другій лізі на рахунку: Сергій Гвоздевич ("Гірник"), перший: Віктор Сахнюк ("Гірник", у 20-й грі).