Друга ліга. Відлуння матчів 15-го туру. Бенефіс голкіперів.

09:20, 30 жовтня 2018

Повторення найменш результативного туру, домашній результативний "Кристал"

Безпрограшна серія криворізького "Гірника" перервалася на позначці у дев’ять матчів, Безпрограшна серія горностаївського «Миру» триває вже шість матчів.

Петропавлівська «Чайка» перервала свою безвиграшну серію на позначці 13 матчів, чернівецька «Буковина» не може виграти вже вісім матчів поспіль, одеський «Реал Фарма» - сім. Одеські «фармацевти» у гостях не можуть виграти вже десять матчів поспіль (антирекорд клубу у другій лізі).

Одеська «Реал Фарма» пропустила 300-й м’яч у другій лізі (другий у грі).

Безпрограшна домашня серія кременчуцького «Кременя» триває вже 20 матчів (рекорд клубу у другій лізі). Херсонський «Кристал» виграв усі свої вісім домашніх матчів у сезоні. Кременчуцький «Кремінь» у восьми домашніх матчах не пропустив жодного м’яча.

Херсонський «Кристал» стає першою командою у сезоні, яка виграла п’ять матчів поспіль.

Лише у чотирьох матчах у першому таймі був забитий хоча б один м’яч. А у перші півгодини матчів був забитий лише один м’яч – Павло Федосов («Нива» Вінниця) відзначився у воротах чернівецької «Буковини». В жодному з матчів туру не забили обидві команди.

Підсумки ігрового туру

У цілому зіграно десять матчів, шість перемог господарів, одна нічия та три перемоги гостей. Забито 16 м’ячів (у середньому 1,6 за гру), господарі 17 м’ячів, гості – 12. У першому таймі було забито п’ять м’ячів, і 24 у другому. Арбітрами було показано 41 попередження та одне вилучення, також було призначено два пенальті (обидва реалізовані). Загалом десять матчів туру відвідало 9041 глядач (у середньому 904 за гру). Найпопулярніший рахунок – 2:0 та 1:0 – чотири рази.

Голи: найперший – Павло Федосов («Нива» Вінниця, дев’ята хвилина, з пенальті), найпізніший – Владислав Ігнатьєв ("Кристал", 86 хвилина).

Павло Федосов (у зеленій формі) забив найперший м'яч у 15-му турі Другої ліги. Фото: chernivtsisport.com

Пенальті та вилучення.

Пенальті реалізували: Сергій Пономаренко («Чайка»), Володимир Савошко («Нива» Вінниця).

Перше вилучення: Євген Мурашов "Кремінь", у дев'ятій грі).

Воротарі

Суха гра в активі 11 голкіперів: Ігор Варцаба («Металург»), Максим Механів («Нива» Тернопіль), Максим Гурідов («Нива» Вінниця), Валерій Восконян (МФК «Миколаїв-2»), Микита Крюков («Кристал»), Роман Гурін («Таврія-Сімферополь»), Ярослав Котляров («Кремінь»), Богдан Савчук («Чайка»), Віталій Онопко («Мир»), Сергій Мелашенко (ФК «Минай»), Олександр Литвиненко («Полісся»).

Ювілеї гравців

220-ту гру у другій лізі проводить: Сергій Степанчук ("Кремінь"), 130-ту: Михайло Лаптєв ("Кристал"), 90-ту: Віталій Онопко ("Мир"), 75-ту: Дмитро Махнєв ("Енергія"), 70-ту: Дмитро Кошелюк ("Черкащина-Академія"), Павло Мілєсін ("Мир"), 60-ту: Кирило-Ілля Бабак ("Поділля"), Ярослав Прокипчук ("Енергія"), 50-ту: Віктор Коровіков ("Нива" Вінниця), Олександр Шевченко ("Енергія").

Десятий м’яч у другій лізі забиває: Володимир Савошко ("Нива" Вінниця), Олексій Литовченко ("Нива" Тернопіль).

Максим Механів. Фото: сторінка ФК "Нива" Т у ФБ

Дебютний м’яч у другій лізі забиває: Василь Беца ФК "Минай", у 15-й грі).

Другий дубль у другій лізі на рахунку: Дмитро Бардадим (МФК «Миколаїв-2»).