Роман Гурін провів 300-й матч у Другій лізі

14:00, 18 вересня 2018

Матч дев'ятого туру проти "Реал Фарми" став 300-м для воротаря "Таврії-Сімферополь" Романа Гуріна у змаганнях другої ліги

Гурін Роман Вікторович

Народився: 09.05.1981 (37 років), село Старобогданівка, Михайлівський р-н, Запорізька область, Українська РСР

Громадянство: Україна

Зріст: 185

Вага: 79

Амплуа: воротар

У другій лізі Роман Гурін дебютував у 19 років 12 серпня 2000 року у виїзній грі «Енергетик» Бурштин – ФК «Тернопіль-Нива-2» - 2:1. Свій дебютний м’яч пропустив на першій же хвилині матчу.

29 вересня 2002 року Роман Гурін у виїзній грі «Галичина» Дрогобич – «Нива» Тернопіль – 2:0 заробив своє єдине вилучення у другій лізі. На 35-й хвилині гри він заробив перше попередження, а на 87-й - друге і став другим у матчі вилученим гравцем тернопільської «Ниви».

- 300 проведених матчів, 279 повних, 16 разів був змінений, п'ять виходів на заміну, 114 разів залишався в запасі.

- 25 попереджень, одне вилучення, 335 пропущених м’ячів, в середньому 1,12 за гру та один за 78 хвилин. 40 призначених пенальті – дев’ять не реалізовані.

Таким чином Роман Гурін стає першим воротарем у другій лізі, який відіграв 300 матчів, і лише четвертим гравцем взагалі, більше нього мають матчів: Олександр Капуста – 336, Андрій Нікіфоров – 309 та Олександр Петров – 306.

Також Роман Гурін зіграв сім матчів за тернопільську «Ниву» у вищій лізі – 17 пропущених м’ячів.

У першій лізі Роман Гурін зіграв 26 матчів, 48 пропущених м’ячів за «Ниву», а також 18 матчів, 17 пропущених м’ячів за «Гірник». У 2008 році у складі луганського «Комунальника» Гурін був у заявці, однак на поле не виходив.

У кубку України Роман Гурін грав в усіх п’яти клубах другої ліги і зіграв 21 матч, пропустивши при цьому 36 м’ячів.

Періодично Роман Гурін виступав і за аматорські колективи: «Нива-Текстильщик» Дунаївці, Хмельницької області – п’ять матчів у сезоні 1998/99, «Сокол-Оріон» Великі Гаї, Тернопільської області – три матчі у 2000-му, ФК «Казанка» з Миколаївської області та «Електрометалург-НЗФ» з Нікополя (одна гра) у 2009 році і «Ліцей» Казанка, Миколаївської області – п’ять матчів (три пропущених м’ячі) у 2016 році.