Друга ліга, відлуння матчів, що відбулись в останній уік-енд. 11-й хет-трик у сезоні.

11:00, 2 травня 2018

Друга ліга, відлуння матчів. Нестримний Худоб’як.

СК «Дніпро-1» перериває свою виграшну серію на відмітці у 11 матчів поспіль. «Таврія-Сімферополь» не програє вже 12 матчів поспіль (вісім перемог та чотири нічиї).

«Таврія-Сімферополь» не пропускає вже п’ять матчів поспіль.

Петровський «Інгулець-2» не може виграти вже 18 матчів поспіль (п’ять нічиїх, 13 поразок) що є новим антирекордом сезону. Запорізький «Металург» не може виграти вже 12 матчів поспіль (одна нічия, 11 поразок), миколаївський «Суднобудівник» - 11 (одна нічия, десять поразок).

Миколаївський «Суднобудівник» програє вже десяту гру поспіль, запорізький «Металург» - сьому.

Миколаївський «Суднобудівник» третій матч поспіль програє з великим рахунком.

Запорізький «Металург» вперше за останні сім матчів не програв з великим рахунком.

Волочиський «Агробізнес» не грає унічию у 21 матчі поспіль, СК «Дніпро-1» - у 14, «Нива-В» - у 12.

Волочиський «Агробізнес» забиває в 15 матчі поспіль і оновлює рекорд сезону.

«Арсенал-Київщина» не може забити вже чотири матчі поспіль.

Гравці запорізького «Металургу» вперше у цьому сезоні забили у гостьовій зустрічі у другому таймі.

Лише три команди у цьому сезоні не зазнавали великих поразок: «Металіст 1925» та СК «Дніпро-1» не програють у 27 матчах, а волочиський «Агробізнес» - у 23.

Лише гравці горностаївського «Миру» та волочиського «Агробізнесу» не вилучалися з поля у цьому сезоні.

Рекордний 14 пенальті у сезоні призначається у ворота миколаївського «Суднобудівника» (восьмий забитий).

Півзахисник одеського «Реал Фарма» Микола Лиховидов вже вкотре оновлює власний рекорд і виходить на поле у віці 52 років та 91 дня.

Роман Гурін («Таврія-Сімферополь») не пропускає вже п’ять матчів і 493 хвилини поспіль, це третя «суха» серія у цьому сезоні.

Ігор Худобяк ("Прикарпаття") зпбиває вже четвертий матч поспіль – п’ять м’ячів.

Підсумки ігрового дня

Загалом зіграно 11 матчів, вісім перемог господарів, дві нічиї, та одна перемога гостей. Забито 26 м’ячів (у середньому 2,36 за гру), господарі забили 19 м’ячів, гості – сім. У першому таймі було забито 14 м’ячів, і 12 у другому. Арбітрами було показано 48 попереджень та три вилучення, також було призначено п’ять пенальті. Загалом 11 матчів туру відвідало 12770 глядачі (у середньому 1161 за гру). У турі зафіксовано один дубль та один хет-трик. Найпопулярніший рахунок – 2:0 – чотири рази.

Голи: найперший – Роман Опря ("Реал ФАрма", третя хвилина), найпізніший – Ігор Худобяк ("Прикарпаття", 90+3 хвилина).

Пенальті та вилучення.

Пенальті реалізували: Ярослав Захарченко ("Реал Фарма"), Володимир Савошко («Нива-В»), Євгеній Вітенко (МФК «Миколаїв-2»), Валерій Доля (ФК «Нікополь»), Андрій Ліповуз («Поділля».)

Перше вилучення: Іван Михайленко (ФК "Дніпро" у 25-й грі), Ладік Мелконян ("Буковина", у 17-й грі), Олександр Довгий ("Інгулець-2", у п'ятій грі).

Воротарі

Суха гра в активі шестии голкіперів: Костянтин Одольський («Агробізнес»), Дмитро Зелінський («Енергія»), Максим Бабійчук («Нива-В»), Роман Гурін («Таврія-Сімферополь»), Сергій Дворник («Поділля»), та Остап Вульчин («Прикарпаття»).

Ювілеї гравців.

130-ту гру у другій лізі проводить: Ігор Худобяк ("Прикарпаття"), 110-ту: Денис Бережний ("Металург"), 100-ту: Сергій Цибульський ("Мир"), 80-ту: Ігор Курило ("Агробізнес"), 70-ту: Петро Ковальчук ("Прикарпаття"), Кирило Процишин ("Енергія"), 60-ту: Олександр Бринько ("Мир"), 50-ту: Павло Мілєсін (ФК "Нікополь").

Дебютує у другій лізі: Віталій Пархуць (ФК "Львів").

Десятий м’яч у другій лізі забиває: Ярослав Захарченко ("Реал Фарма", другий у грі).

Дебютний м’яч у лізі забивають: Максим Башинський ("Металург", у 42-й грі), Сергій Швець ("Поділля", у 36-й грі), Володимир Біжко ("Таврія-Сімферополь", у 27-й грі), Сергій Мандровський (ФК "Нікополь", у п'ятій грі).

Десятий дубль у другій лізі на рахунку: Ігор Худобяк ("Прикарпаття").

Перший хет-трик у другій лізі на рахунку: Ярослав Захарченко ("Реал Фарма", у 24-й грі).