Друга ліга. Анонс матчів. "Перед травневими"

Анонс матчів чергового туру сезону 2017/18 у другій лізі

"Скала" набрала непоганої ходи, уболівальники багато чекають від своїх улюбленців

Професіональна футбольна Ліга України запрошує всіх на трибуни! Вашим улюбленим командам потрібна підтримка! Продовжуйте #Житифутболом!

Група «А», 24 тур

П’ятниця, 27 квітня 2018 року. 16:00. м. Новгород-Волинський. Стадіон «Авангард».

«Полісся» (Житомир) - «Буковина» (Чернівці).

Арбітр – Сергій Задиран (Київ).

Дискваліфіковані: Ярослав Богунов («Полісся»).

Стадіон «Авангард» у Новгород-Волинському, що на Житомирщині дебютує у рамках матчів у другій лізі. «Полісся» у останньому турі доволі несподівано програло на останніх хвилинах тернопільській «Ниві» - 1:2, а чернівецька «Буковина» у Вінниці переграло вінницьку «Ниву-В» завдяки голу Андрія Шишигіна на 90+1 хвилині.

П’ятниця, 27 квітня 2018 року. 18:00. м. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух».

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Нива» (Тернопіль).

Арбітр – Ігор Бич (Київ).

Дискваліфіковані: Володимир Боришкевич – Анатолій Чорномаз.

Центральний матч туру. Івано-Франківське «Прикарпаття» вже у статусі клуба першої ліги прийматиме вдома тернопільську «Ниву». Господарі є єдиними у групі «А», які у 2018 році виграли усі свої чотири матчі, а гості переживши тренерську відставку у минулому турі перервали свою п’ятиматчеву без виграшну серію.

Субота, 28 квітня 2018 року. 17:00. м. Хмельницький. Стадіон «Поділля».

«Поділля» (Хмельницький) - «Арсенал Київщина».

Арбітр - Андрій Холявко (Львів).

Дискваліфіковані: немає.

У суботу у Хмельницькому на нас очікує битва головних аутсайдерів групи «А». Між командами лише два залікові пункти. І господарі і гості не знають смаку перемог вже п’ять матчів поспіль, у обох команд за цей час лише по одній нічиїй. Клуб з київської області з дев’ятого туру не покидав останнє місце.

Субота, 28 квітня 2018 року. 17:00. м. Моршин. Стадіон «Медик»

«Скала» (Стрий) - «Нива-В» (Вінниця).

Арбітр – Михайло Райда (с. Кушниця, Закарпатська область).

Стрийська «Скала» у 2018 році у чотирьох зіграних матчах набрала сім очок з 12 можливих, в тому числі і в грі з лідером чемпіонату – «Агробізнесом». Вінницька «Нива-В» в останньому турі доволі несподівано посупилася «Буковині» і спробує у Моршині виграти, аби не втратити третю сходинку.

Неділя, 29 квітня 2018 року. 17:00. м. Хмельницький. Стадіон «Поділля».

«Агробізнес» (Волочиськ) - ФК «Львів».

Арбітр – Геннадій Серпутько (Одеса).

Дискваліфіковані: Роман Багдай (ФК «Львів»).

Другий домашній матч поспіль через реконструкцію власного стадіону волочиський «Агробізнес» вимушений проводити у Хмельницькому. Львів’яни відчайдушно борються за третє місце у групі «А», однак у цьому матчі їм не допоможе Роман Багдай, який у минулому матчі заробив вилучення за два попередження. Волочисець Олександр Юрчак забиває у останніх п’яти матчах (сім м’ячів), це найкраща діюча гольова серія.

Група «Б», 27 тур

П’ятниця, 27 квітня 2018 року. 17:00. м. Берислав. Стадіон «Машинобудівник».

«Таврія-Сімферополь» - «Інгулець-2» (Петрове).

Арбітр – Олександр Тітов (Донецьк)

«Таврія-Сімферополь» у минулому турі відзначила своє 60-тиріччя і продовжила власну безпрограшну серію до 11 матчів. Також кримчани є єдиною з 22 команд другої ліги, яка навесні ще не пропускала. Петровський «Інгулець-2» довів свою без виграшну серію до 17 матчів. І їм буде дуже важко виграти у Бериславі.

П’ятниця, 27 квітня 2018 року. 17:00. м. Дніпро. «Дніпро-Арена».

ФК «Дніпро» – «Металург» (Запоріжжя).

Арбітр – Максим Пономаренко (Одеса)

Дискваліфіковані: Дмитро Семенов – Віталій Радомський.

Славетний ФК «Дніпро» програв останні два матчах, однак і у суперниках у нього були лідери чемпіонату. Запорізький «Металург» є єдиною з 22 команд другої ліги, яка навесні ще не забивала, загалом не забивна серія гостей триває вже шість матчів. Усі ці шість матчів «Металург» програвав з великим рахунком, зо є новим антирекордом ПФЛ.

П’ятниця, 27 квітня 2018 року. 17:30 м. Одеса. Стадіон «Іван».

«Реал Фарма» (Одеса) - «Суднобудівник» (Миколаїв).

Арбітр – Катерина Козорог (Київська область).

Дискваліфіковані: Віталій Безуханич («Суднобудівник»).

Нападник одеситів Ярослав Захарченко вже тричі у цьому сезоні забивав у ворота миколаївського «Суднобудівника». Гості не можуть виграти вже десять матчів поспіль. Саме цей матч стане дебютним у професійній кар’єрі арбітра Катерини Козорог з Київської області.

Субота, 28 квітня 2018 року. 17:00 с. Горностаївка. Стадіон «Затис».

«Мир» (Горностаївка) – СК «Дніпро-1».

Арбітр – Дмитро Кубряк (Одеса).

Саме у цьому матчі «спортклубівці» можуть собі забезпечити місце у першій лізі на наступний сезон, для цього їм треба не програти у Горностаївці місцевому «Миру». Господарі навесні ще не програвали – одна перемога та три нічиї, однак саме СК «Дніпро-1» у останній осінній грі переміг тут з рахунком 4:1. Гості можуть виграти 12 гру поспіль, що буде повторенням рекорду сезону, який наразі належить «Агробізнесу» з Волочиська.

Субота, 28 квітня 2018 року. 16:00 м. Нова Каховка. Стадіон «Енергія».

«Енергія» (Нова Каховка) – «Металіст 1925» (Харків).

Арбітр – Євгеній Цибулько (Канів, Черкаська область).

Центральний матч туру у групі «Б». Новокаховську «Енергію» чекає другий поспіль матч з фаворитом сезону. У разі своєї перемоги харків’яни можуть собі забезпечити місце у першій лізі на наступний сезон. У минулому матчі за «Металіст 1925» свою останню гру зіграв Едмар, який повернувся до сім’ї у США. Також перервав свою засуху найкращий бомбардир чемпіонату Сергій Давидов.

Субота, 28 квітня 2018 року. 17:00 м. Нікополь. Стадіон «Електрометалург».

ФК «Нікополь» - МФК «Миколаїв-2»

Арбітр – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя).

Зустріч середняків групи «Б» очікує на нас у Нікополі. У минулому матчі господарі перервали свою безгольову серію, яка тривала 463 хвилини. А дублери з Миколаєва в останній грі зуміли зіграти унічию з ще одним середняком – одеським «Реал Фарма» - 1:1.