«Арсенал» - «Буковина» - 3:4 (2:1)

09:26, 8 квітня 2013

«Арсенал» (Біла Церква) – «Буковина» (Чернівці) – 3:4 (2:1)

5 квітня 2013 року. Щасливе. «Княжа – Арена». 200 глядачів.

Арбітр – Москаленко (Кривий Ріг), асистенти арбітра – Шудрик, Ковальських (обидва – Сімферополь), резервний арбітр – Шурман (Київська область).

«Арсенал»: Марущак, Рафальський, Спичка, Шаповал, Лебединець, Толстяк, Лобцов (Крилюк, 64), Кругляк (Булкін, 68), Морозов (Степанков, 73), Глушко (Проневич, 46), Петрук. Головний тренер – Олег Лутков.

«Буковина»: Когут, Донець (Ятленко, 46), Новотрясов, Вечтомов, Керчу, Лупашко, Дорош, Савін, Єлов (Алан, 52), Семенюк (Орловський, 80), Платон (Сібіряков, 76). Головний тренер - Вадим Заяць.

Голи: Петрук (18), Спичка (37,51 – з пенальті), Платон (42, 55 – з пенальті, 61), Дорош (66).

Попередження: Петрук (90+2).

Вилучення: Толстяк (44, навмисний удар суперника рукою в обличчя).

Сьогодні чернівецька «Буковина» зіграла перший офіційний матч у 2013 році. Підопічні Вадима Зайця протидіяли на виїзді колективу «Арсенал» (Біла Церква). На жаль, на 37 хвилині наша команда поступалася суперникові з рахунком 0:2. У воротах Богдана Когута "розписалися" Іван Петрук (18 хвилина) та Іван Спичка (37 хвилина). За дві хвилини до завершення першого тайму у ворота господарів призначили пенальті (порушення проти Руслана Платона), який вдало виконав потерпілий. У першому таймі вилучили з поля гравця команди «Арсенал» Олександра Толстяка, який грубо діяв проти Артема Єлова.

На 52 хвилині матчу буковинці пропустили втретє – у ворота нашої команди призначили пенальті, який реалізував Іван Спичка. Через чотири хвилини знову влучно пробив з одинадцятиметрової позначки Руслан Платон. Той же Руслан Платон (61 хвилина) зрівняв результат, а згодом Роман Дорош (66 хвилина) вчетверте вразив «рамку» суперника. Підсумок зустрічі – 4:3 на користь «Буковини».