Контрольний матч «Нафтовик-Укрнафта»-«Нефтчи» 1:1

09:51, 20 лютого 2013

19 лютого команда «Нафтовик-Укрнафта» провела свій перший спаринг на навчально-тренувальних зборах в Туреччині. Суперником охтирчани був футбольний клуб «Нефтчи» Фергана, з Узбекистану. З рахунком 1:1, команди розписали між собою мирову. В охтирчани на 14-й хвилині відзначився Євген Радіонов, а в «Нефтчи» вже під занавіс першого тайму відмітився Сардор Мірзаєв.

"Нафтовик-Укрнафта" (1-й тайм): Чурілов, Бояринцев (к), Єрмак, Войцеховський, Тарасенко, Саванчук, Радіонов, Вайда, Павелько, Світличний, Левіга.

2-й тайм: Вокальчук, Зайчук (к), Васільєв, Кісіль, Разуваєв, Євстафієв, Костишин, Кременчуцький, Полтавець, Артюх, Яровенко.

Свій наступний матч охтирчани проведуть 22-го лютого,  з командою «Стремен» з Норвегії.