«Зоря-2» Білозіря – «Славутич» Черкаси 0:6 (0:1)

Дата матчу – 10.02.2013 р.

с.Білозір’я. Стадіон ФК «Зоря». 50 глядачів. +3. Штучне поле.

Початок о 16.00. Штучне освітлення з 46 хв.

Арбітр: П.Михайлюк (м.Черкаси).

«Зоря-2» (стартовий склад): В.Єрошов, І.Індутний, Д.Кучер, Т.Листопад, С.Мачульський, А.Сторчоус, Р.Поліщук, О.Островський, Є.Трандафілов, В.Ткаченко, О.Гопка.

«Славутич»:

1 тайм: Т.Чоларія, М.Білик, І.Шишкін, О.Тарасенко, М.Лисоконь, Є.Чумак (А.Ясько, 35), В.Горкун, О.Лобов, В.Кучеревський, С.Белмохтар, А.Матвієнко.

2 тайм: О.Крупниченко, О.Гринишин, С.Грищук, Є.Тарасенко, Р.Мірошніков, А.Ясько,  О.Колос, О.Ніколайчук,  Р.Дацюк, С.Савченко, М.Сергійчук.

Тренер: С.Пучков.

Голи: О.Тарасенко (33), С.Савченко (49, 79), А.Ясько (80), Р.Дацюк (86), М.Сергійчук (88).

Слід віддати належне дирекції та працівникам стадіону у Білозір’ї, які в короткий термін після вчорашніх погодних катаклізмів змогли привести поле в належний стан.

У першому таймі за другу команду господарів зіграла основа «Зорі» – діючого чемпіона Черкаської області. Перша половина гри пройшла у в’язкій тактично-позиційній боротьбі, усі головні події якої вклалися в інтервал з 31-ї по 33-тю хвилини матчу. Спочатку Валентин Горкун вивів на ударну позицію Антона Матвієнка, проте нападнику черкащан не вдалося переграти голкіпера білозірців Віктора Єрошова. У наступній атаці вже Матвієнко прострілював уздовж воріт господарів, але партнера по нападу Саїда Белмохтара на мить випередив захисник «Зорі». Подача Євгена Чумака від кутового прапорця – Горкун скидає м’яча на дальню стійку і Олег Тарасенко, підключившись до розіграшу стандарту, ударом головою в падінні відкриває рахунок у матчі.

Подвоїв свою перевагу «Славутич» відразу ж після перерви: Михайло Сергійчук, прослизнувши правим флангом, видав вивірену передачу на Сергія Савченка. В середині другого тайму Сергійчуку не вдалося реалізувати вихід один в один. Молоді білозірської «Зорі» вдалося протриматися лише до 79-ї хвилини, а потім голи посипалися до сітки їхніх воріт, як з рогу достатку.

Савченко, замкнувши дальню стійку після пасу Олександра Колоса, удруге відзначився у звітній грі. За хвилину Артем Ясько завершив свій  індивідуальний прохід результативним ударом – 4:0. Далі блискавична триходівка Дацюк – Сергійчук – Дацюк записала черговий гол до активу черкащан. А довершив розгром господарів Сергійчук, скориставшись розрізною передачею від Савченка – 6:0.

Матчі другого ігрового дня: «Цетус» (Черкаси) – «Ураган» (Кривоносівка) 2:2, «Буревісник» (Знам’янський р-н) – «Зоря» (Білозір’я) 3:3, «Зоря-2» (Білозір’я) – «Славутич» (Черкаси) 0:6.

У середу, 13 лютого, зіграють «Зоря» – «Зоря-2», «Цетус» – «Буревісник», «Славутич» – «Ураган».