Головний тренер і спортивний директор ФК «Лівий берег» Анатолій Бузник розповів про селекцію, підготовку і розвиток інфраструктури клубу
«Ми почали працювати з 15 січня, - розповів Анатолій Іванович сайту fclb.kiev.ua - За рахунок матчів проводили селекцію і награвали склад. Важливо, що команда досягала результат в трьох обласних турнірах, у яких брала участь.
Відзначу, за цей час з нами тренувалися близько 70 футболістів. На сьогодні у команді вже є кістяк і на цих гравців розраховуємо у майбутньому. У рамках підготовки до аматорського чемпіонату зіграли близько 24 матчів, останню з них — з “Олімпіком”.
Уже третього квітня ФК Лівий берег зіграє в межах чемпіонату України серед аматорів з АФСК Київ на власному стадіоні. «Думаю, що підготовча робота дозволила нам сформувати боєздатну команду. Зрозуміло, що без ротації не обійдеться, але це нормальний процес. У клубу дуже амбітний президент і він напевно захоче підсилити футболістами, які грали на найвищому рівні. Перед командою стоять максимальні завдання — перемагати у кожному матчі. Президент ФК Лівий берег Микола Лавренко створює максимально комфортні умови: у нас хороша база, якісні поля, будується база для футболістів».
На базі планується готельний комплекс, блок харчування, відпочинку, зручний конференц-зал.
«У нас гарна інфраструктура, на сьогодні повністю укомплектований тренерський штаб. Президент зробив все що міг, тепер - справа за нами. Намагатимемося грати у той футбол, який подобатиметься вболівальникам, нашим вихованцям. Ми не проти, якщо нас заводитимуть кричалкою: ”Лівий берег” - пуля, сильніший “Ліверпуля”. Її придумав онук нашого почесного президента Миколи Павлова».
«У нас вже є гімн дитячої команди, а незабаром з'явиться гімн для професіональної команди. Емблема дитячої команди залишиться, а для дорослої створимо іншу. За усіма напрямками клуб рухається у правильному напрямку. Думаю, що зможемо створити хорошу професіональну команду. Головна мета — залучати власних вихованців у команду, яка гратиме на професіональному рівні. Щоб діти бачили майбутнє для себе. Хто себе проявить, той перейде на професіональний рівень. А якщо ми виховаємо гравця для національної збірної, то це буде найбільша радість».
Пресслужба ФК «Лівий берег»