Президент ПФЛ Олександр Каденко розтлумачив пункт Регламенту УПЛ щодо переходу трьох команд змагань під егідою УПЛ до Першої ліги.
«Хочу наголосити на тому, що змагання чемпіонату України серед команд УПЛ U-21 рішенням Виконкому УАФ з наступного сезону скасовані. Не виключаємо того, що більшість команд еліти захочуть зявити свої двійки до Другої ліги. Однак у трьох призерів УПЛ є особлива преференція згідно з Регламентом УПЛ – свої команди U-21 вони можуть делегувати відразу у змагання Першої ліги на наступний сезон. У зв’язку з цим ми розглядаємо зміну формату змагань ПФЛ уже сьогодні на засіданні Центральної ради».