Сьогодні у автокатастрофі розбився президент Асоціації аматорського футболу Федір Шпиг
Непоправної втрати зазнав увесь дитячо-аматорський футбол України. Відійшла у інший світ ціла епоха відродження і збереження масового спорту, зокрема, футболу незалежної України.
Федір Іванович пройшов шлях від юного сільського футбольного голеадора, захищаючи спортивну честь своєї рідної школи і села Кобижча, аж до президента ААФУ.
Завдяки його вмілому керівництву упродовж двадцяти років змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» впевнено розвиваються. Він був фаховий і порядний в усьому.
Патріот! Бізнесмен! Меценат! Симпатик дитячого футболу! Людина, яка жила футболом!
Щирі співчуття рідним і друзям, усій футбольній спільноті України.