ПФЛ нагородила талановитих учасників кубку Gymnasium Cup 2018, організаторами якого виступила Академія спорту А+ та KAN Development
GYMNASIUM CUP 2018 стартував на футбольному майданчику Гімназія А+ кілька днів тому. На старт всеукраїнського турніру з футболу вийшли гравці вікової групи U-10 різних футбольних команд України. Зокрема із Харкова, Львова, Києва, Полтави, Луцька.
У підсумку перемогу здобули юні футболісти полтавськох "Ворскли". Вони отримали призи з рук президента ПФЛ Сергія Макарова та спортивного директора Євгенія Мороза.
"Організатори великі молодці, що провели такі фантастичні змагання, - зазначив президент ПФЛ Сергій Макаров. - Для нас важливо, щоб діти мали можливість грати в таких змаганнях, на стадіонах із якісними полями. Саме завдяки таким турнірам нам вдасться виховувати футболістів для нашої країни".
Прес-служба ПФЛ