Анонс матчів 15 туру сезону 2018/19 у другій лізі
Фото: fcgornyak.dp.ua
У понеділок, 29 жовтня, у програмі «Україна футбольна» на ТК XSPORT ми проаналізуємо все найцікавіше, що відбулося у 15-му турі із експертом у студії Заслуженим тренером України Анатолієм Бузником. Головний тренер студентської збірної України поділиться думкою щодо перипетій центрального матчу у Харкові і матчів Другої ліги. Початок о 21:30.
Професіональна футбольна Ліга України запрошує всіх на трибуни! Вашим улюбленим командам потрібна підтримка! Продовжуйте #Житифутболом!
Група «А»
П’ятниця, 26 жовтня 2018 року. 15.00.
с. Минай. Стадіон «Минай-Арена».
ФК «Минай» - «Верес» (Рівне).
Арбітр – Ігор Сташук (Чернігів)
Матч першого кола: 1:2
Дискваліфіковані: Борис Орловський («Верес»).
Центральний матч туру очікує на нас у Минаї, що під Ужгородом. Обидві команди втратили важливі очки у минулому турі. Минайці несподівано програли на штучному полі у Білозір’ї – 0:3, а «Верес» не зміг вдома обіграти лідера чемпіонату ФК «Калуш» - 1:1 (хоча й рівняни забили свій м’яч граючи у меншості). Для господарів цей матч є підготовкою до гри у кубку України проти київського «Динамо», запланованого на найближчу середу.
П’ятниця, 26 жовтня 2018 року. 16.00.
м. Калуш. Стадіон «Колос».
ФК «Калуш» - «Полісся» (Житомир)
Арбітр – Сергій Задиран (Київ).
Матч першого кола: 1:1
Дискваліфіковані: немає.
Ще один надзвичайно цікавий матч відбудеться у Калуші, що на Івано-Франківщині. Господарі у останньому турі втратили два очки у Млинові, пропустивши у більшості від «Вереса». А от житомирське «Полісся» у останньому турі перервало свою трьох матчеву серію без перемог перегравши у Новоград-Волинському чернівецьку «Буковину» - 1:0.
Субота, 27 жовтня 2018 року. 15.00. смт. Макарів, стадіон «Центральний ім. М. Х. Бруквенка».
«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) - «Черкащина-Академія» (Білозір’я).
Арбітр – Артем Кошура (Чернівці).
Матч першого кола: 1:1
Дискваліфіковані: Артем Цурупін – Антон Євдокимов. Вадим Чорний.
У пристоличної «Чайки» зараз триває ігрова криза, команда вже 13 матчів поспіль не може виграти. А от білозірська «Черкащина-Академія» у разі перемоги в Макарові впритул наблизиться до лідируючої групи.
Неділя, 28 жовтня 2018 року. 15.00. м. Тернопіль. Стадіон «Центральний Міський».
«Нива» (Тернопіль) - «Поділля» (Хмельницький).
Арбітр – Єгор Кевлич (Кропивницький).
Матч першого кола: 1:0
Дискваліфіковані: немає.
Віталій Костишин. Фото: fcpodillya.com.ua
Хмельницьке «Поділля» «на ходу»: колектив Віталія Костишина виграв свої останні три матчі, що дозволило команді піднятися у середину турнірної таблиці. Тернопільська «Нива» у цей же час переживає скрутні моменти, виграючи лише вдома у команд з ще більшими проблемами.
Неділя, 28 жовтня 2018 року. 15.00. м. Чернівці. Стадіон КСОП «Буковина».
«Буковина» (Чернівці) - «Нива» (Вінниця).
Арбітр – Олександр Сахно (Київська обл).
Матч першого кола: 1:2
Дискваліфіковані: Дмитро Гарванко («Нива» Вінниця).
Чернівецька «Буковина» є найгіршою командою групи «А» за результатами домашніх матчів – лише одна нічия та одна перемога. У останньому турі вінницька «Нива» перервала свою рекордну 11-матчеву безпрограшну серію, програвши у Хмельницькому. Тому саме гра у Чернівцях може повернути підопічних Дениса Колчіна у лідируючу частину турнірної таблиці.
Група «Б»
Субота, 27 жовтня 2018 року. 14.00. м. Миколаїв. Стадіон «Парк Перемоги».
МФК «Миколаїв-2» - «Реал Фарма» (Одеса)
Арбітр – Павло Кисельов (Жмеринка).
Матч першого кола: 1:1
Дискваліфіковані: Кирило Соболевський (МФК «Миколаїв-2»).
26-річний Павло Кисельов із Жмеринки (Вінницька область) у якості арбітра матчу дебютує у другій лізі. Як не дивно, але це буде матч двох рівних за класом команд, тим паче, що одеські «фармацевти» в останніх шести матчах здобули лише дві нічиї і у цьому сезоні в гостях ще не перемагали. У разі невиграшу у Миколаєві одесити встановлять власний антирекорд за кількістю безвиграшних гостьових зустрічей.
Субота, 27 жовтня 2018 року. 14.00. м. Херсон. Стадіон «Кристал».
«Кристал» (Херсон) - «Гірник» (Кривий Ріг)
Арбітр – Олександр Шандор (Львів).
Матч першого кола: 0:1
Дискваліфіковані: немає.
Чи візьме "Кристал" реванш за поразку в першому колі? Фото: fcgornyak.dp.ua
Центральний матч туру очікує на глядачів у Херсоні. Зустрічаються друга та третя команда групи «Б». Місцевий «Кристал» виграв у цьому сезоні усі сім домашніх матчів. Команда Сергія Шевцова є єдиною у другій лізі, яка спромоглася виграти чотири матчі поспіль (серія ще триває). У той же час криворізький «Гірник» три свої останні матчі звів унічию, а безпрограшна серія гостей триває вже дев’ять матчів.
Субота, 27 жовтня 2018 року. 15.00. м. Нова Каховка. Стадіон «Енергія».
«Енергія» (Нова Каховка) - «Мир» (Горностаївка)
Арбітр – Людмила Тельбух (Дніпро).
Матч першого кола: 1:2
Дискваліфіковані: Олексій Бойко («Мир»).
Горностаївський «Мир» на херсонське «дербі» до Нової Каховки вирушає без свого найкращого бомбардира Олексія Бойка, якого було вилучено у Запоріжжі. Сама «Енергія» після чотирьох поразок поспіль в останніх двох зустрічах перемогла вдома «Реал Фарму» - 2:0 і несподівано відібрала очки у гостях у одного з лідерів – «Гірника» - 2:2.
Субота, 27 жовтня 2018 року. 15.00. м. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена ім О. М. Бабаєва».
«Кремінь» (Кременчук) - «Таврія-Сімферополь»
Арбітр – Максим Поліщук (Кривий Ріг).
Матч першого кола: 0:0
Дискваліфіковані: немає.
У попередніх семи домашніх матчах кременчуцький «Кремінь» не пропускав і не втрачав залікові пункти. Тож сімферопольській «Таврії» буде дуже важко здобути бодай нічию у Полтавській області.
Понеділок, 29 жовтня 2018 року. 18.00. м. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена».
«Металург» (Запоріжжя) - ФК «Нікополь».
Арбітр – Крістіна Козорог (Київська обл).
Матч першого кола: 2:1
Дискваліфіковані: Євген Корохов – Артем Дмитрієв, Владислав Омельченко.
У Запоріжжі чекають підтримки своїх фанатів. Фото: офіційна сторінка МФК "Металург" у ФБ
У минулому турі запорізький «Металург» вперше у сезоні програв домашній матч. А от ФК «Нікополь» у двох останніх матчах на виїзді здобув чотири очки і не пропустив жодного разу. В обох команд є дискваліфіковані гравці на цю зустріч.
Прес-служба ПФЛ