Повернення лідерства «Калуша» і «Кременя», жодного дублю у турі
Фото: офіційна сторінка ФК "Калуш" у ФБ
Безпрограшна серія вінницької «Ниви» триває вже десять матчів, криворізького ФК "Гірник" – сім, ФК "Минай" - шість матчів. Безпрограшна домашня серія кременчуцького «Кременя» складає 19 матчів (рекорд клубу у другій лізі). Кременчуцький «Кремінь» виграв усі свої шість домашніх матчів у сезоні, при цьому не пропустивши жодного м’яча.
"Кремінь" зараз у чудовій формі. Фото: fckremen.com
Запорізький «Металург» неодмінно забиває в останніх 11 матчах поспіль.
Новокаховська «Енергія» програла свої останні чотири матчі поспіль. Петропавлівська «Чайка» не може виграти вже 11 матчів поспіль, чернівецька «Буковина» - п’ять. Хмельницьке «Поділля» вперше за 11 матчів виграла.
Гравці ФК «Минай» б’ють вже рекордний сьомий пенальті у сезоні – третій не реалізований.
Підсумки ігрового туру
Загалом зіграно десять матчів: чотири перемоги господарів, три нічиї, та три перемоги гостей. Забито 23 м’ячі (у середньому 2,3 за гру), господарі 11 м’ячів, гості – 12. У першому таймі було забито вісім м’ячів, і 15 у другому. Арбітрами було показано 37 попереджень та два вилучення, також було призначено два пенальті (одне реалізоване). Загалом десять матчів туру відвідало 12151 глядачі (у середньому 1215 за гру). Найпопулярніший рахунок – 1:1 – три рази.
Голи: найперші – Анатолій Масалов ("Таврія-Сімферополь", 13 хвилина) та Костянтин Черній («Кремінь», 13 хвилина), найпізніший - Вадим Воронченко ("Таврія-Сімферополь", 90+5 хвилина).
Пенальті та вилучення
Пенальті реалізував: Анатолій Нурієв (ФК «Минай»).
Пенальті не реалізував: Василь Кобін (ФК «Минай», поперечина).
Перше вилучення: Кирило Процишин ("Енергія", у 86-й грі), Сергій Суханов ("Полісся", у шостій грі).
Воротарі
Суха гра в активі п’яти голкіперів: Євгеній Панченко ("Черкащина-Академія"), Анатолій Старушенко («Поділля»), Артем Кулініч («Нива» Вінниця), Микита Крюков («Кристал»), Ярослав Котляров («Кремінь»).
Євгеній Панченко. Фото: прес-служба "Черкащини Академії"
Ювілеї гравців
210-ту гру у другій лізі проводить: Роман Чумак (МФК "Миколаїв-2"), 190-ту: Павло Новицький ("Реал Фарма"), 160-ту: Андрій Голуб ("Гірник"), 90-ту: Петро Стасюк (ФК "Минай"), 80-ту: Сергій Ченбай ("Кремінь"), 70-ту: Андрій Драган (ФК "Калуш"), 60-ту: Антон Музиченко ("Нива" Вінниця), Максим Гавриленко (ФК "Минай"), Микола Жовтюк ("Кристал"), Олександр Яровенко ("Металург"), 50-ту: Вадим Гриппа ("Таврія-Сімферополь"), Вадим Россохатий ("Енергія").
Десятий м’яч у другій лізі забиває: Владислав Вакулінський ("Енергія"), п'ятий: Олександр Бринько ("Мир"), Роман Опря ("Реал Фарма"), Анатолій Нурієв (ФК "Минай").
Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Владислав Сосєдко ("Гірник", у 22-й грі), Антон Брижчук ("Кристал", у 11-й грі), Данило Книш (ФК "Калуш", у десятій грі), Павло Сарбєй ("Кристал", у восьмій грі).
Денис Столярчук для pfl.ua