Друга ліга. Відлуння матчів. Нестримний горностаївський Бойко

11:01, 30 серпня 2018

Шостий тур Другої ліги: миролюбива «Таврія-Сімферополь», 200-й забитий м’яч вінницької «Ниви».

Вперше за останні 14 матчів «Таврія-Сімферополь» не забиває. Безпрограшна серія «Таврії-Сімферополь» складає вже 11 матчів. Четвертий матч поспіль «Таврія-Сімферополь» грає у нічию.

ФК «Нікополь» програє вже п’ятий матч поспіль. Рівненський «Верес» перериває свою шести матчеву без виграшну серію. Удесяте у Другій лізі МФК «Миколаїв-2» грає унічию.

На 90+3 хвилині матчу Володимир Савошко («Нива» Вінниця) забиває з пенальті 200-й м’яч вінницької «Ниви» у другій лізі. Вінницька «Нива» зіграла свій 150-й матч у другій лізі: 72 перемоги, 33 нічиї та 45 поразок, різниця м’ячів 200-143.

Микола Лиховидов («Реал Фарма») у віці 52 років та 211 днів стає найстаршим гравцем сезону і другої ліги загалом. Олексій Бойко («Мир») забиває вже у п’ятому матчі поспіль – вісім м’ячів. Третій матч поспіль у нього дубль.

Олексій Бойко

Підсумки ігрового дня

Зіграно десять матчів: чотири перемоги господарів, чотири нічиї та дві перемоги гостей. Забито 20 м’ячів (у середньому 2 за гру), господарі забили 11 м’ячів, гості – дев’ять. У першому таймі було забито шість м’ячів і 14 - у другому. Арбітрами було показано 31 попередження та зафіксовано два вилучення, також було призначено шість пенальті (чотири реалізовані). Загалом дев’ять матчів туру відвідало 10 870 глядачів (у середньому 1208 за гру). У турі зафіксовано два дублі. Найпопулярніший рахунок – 2:1 – чотири рази.

Голи: найперший – Ілля Корнєв («Металург», п’ята хвилин), найпізніший – Володимир Савошко («Нива» Вінниця, 90+3 хвилин, з пенальті).

Пенальті та вилучення.

Пенальті реалізували: Володимир Савошко («Нива» Вінниця), Олексій Бойко ("Мир"), Роберт Гегедош (ФК «Минай»), Антон Батрак («Буковина»)

Пенальті не реалізували: Володимир Савошко («Нива» Вінниця), Вадим Воронченко («Таврія-Сімферополь»).

Перше вилучення: Олексій Литовченко («Нива» Тернопіль, в 23-й грі), Олександр Воловик («Поділля», у п’ятій грі).

Воротарі

Суха гра в активі чотирьох голкіперів: Роман Гурін («Таврія-Сімфеорополь»), Ярослав Котляров («Кремінь»), Данило Кучер («Гірник»), Максим Механів («Нива» Тернопіль).

Ювілеї гравців

130ту гру у другій лізі проводить: Ігор Бука ("Гірник"), 125-ту: Ігор Чередніченко ("Полісся"), 80-ту: Дмитро Олійник ("Металург"), Дмитро Тищенко ("Таврія-Сімферополь"), 75-ту: Сергій Ченбай ("Кремінь"), 70-ту: Олександр Бринько ("Мир"), Ярослав Захаревич ("Полісся"), 60-ту: Артем Кулініч ("Нива" Вінниця), 50-ту: Владислав Поліщук ("Реал Фарма"), Дмитро Гарванко, Олександр Менжега (обидва "Нива" Вінниця).

Дебютують у другій лізі: Данило Іванченко ("Кремінь"), Данило Ширіпа (ФК "Нікополь"), Кирило Коломієць (МФК "Миколаїв-2").

20-й м’яч у другій лізі забиває: Сергій Дячук ("Полісся"), п'ятий: Богдан Кірєєв ("Енергія"), Владислав Барський (МФК "Миколаїв-2"), Борис Орловський ("Верес").

Дебютний м’яч у другій лізі забивають: Андрій Бартошук ("Чайка", у восьмій грі), Іван Тищенко ("Черкащина-Академія", у шостій грі), Олександр Зейналов ("Металург", у п'ятій грі).

Третій дубль у другій лізі на рахунку: Олексій Бойко ("Мир"), Володимир Савошко («Нива» Вінниця).