MATCHDAY! Друга ліга. Шостий тур. Анонс матчів

11:10, 25 серпня 2018

Анонс матчів шостого туру сезону 2018/19 у другій лізі

У понеділок, 27 серпня, у програмі «Україна футбольна» на ТК XSPORT ми проаналізуємо все найцікавіше, що відбудеться у шостому турі із головним редактором журналу "Футбол" Артемом Франковим. Початок традиційно о 21:30.

Професіональна футбольна Ліга України запрошує всіх на трибуни! Вашим улюбленим командам потрібна підтримка! Продовжуйте #Житифутболом!

Група «А»

Субота, 25 серпня 2018 року. 17.00. м. Хмельницький. Стадіон «Поділля».

«Поділля» (Хмельницький) - «Нива» (Тернопіль)

Арбітр – Михайло Райда (с. Кушниця, Закарпатська область).

Дискваліфіковані: немає.

Тур у групі «А» відкриватиметься сьогодні матчем команд із нижньої частини турнірної таблиці. Сьоме хмельницьке «Поділля» має відрив від лідерів лише у чотири очки, а тернопільська «Нива» – п’ять. «Нивівці» у гостьових зустрічах у цьому сезоні все ще не вигравали – дві нічиї та поразка, так само як і «Поділля» у домашніх – нічия і поразка.

Неділя, 26 серпня 2018 року. 17.00. м. Новоград-Волинський, стадіон «Авангард».

«Полісся» (Житомир) - ФК «Калуш».

Арбітр – Олег Буяшов (Дніпро).

Трансляція матчу тут і тут.

Перед цим туром житомирське «Полісся» змінило головного тренера. Замість харьківського тандему Призетко-Калініченко наставником колективу став Анатолій Безсмертний, який у минулому сезоні вивів ФК «Полтаву» до УПЛ. Калушські футболісти після осічки «Черкащини» ділять з ними перше-друге місця. Також гості лише у середу мали дуже важких 120 хвилин у переможній грі на кубок України з першоліговим краматорським «Авангардом» - перемога 2:1 у додатковий час. Роман Герич з «Калуша» є єдиним воротарем у цьому сезоні, який у чотирьох матчах не пропускав.

Неділя, 26 серпня 2018 року. 17.00. м. Вінниця. Стадіон «Центральний Міський».

«Нива» (Вінниця) - «Буковина» (Чернівці).

Арбітр – Вадим Подригуля (Луцьк).

Лише у середу вінницька «Нива» грала у кубку України проти першолігового «Гірник-Спорту» - перемога 2:1, а от чернівецька «Буковина» у цей час відпочивала. Обидві команди в останніх двох матчах у чемпіонаті не програвали, що дозволило чернівчанам піднятися на четверту сходинку, а вінничанам – на шосту. Чернівецька «Буковина» є єдиною командою другої ліги, яка виграла свої обидва гостьові матчі.

Неділя, 26 серпня 2018 року. 18.00. смт. Млинів. Стадіон «Колос».

«Верес» (Рівне) - ФК «Минай».

Арбітр – Крістіна Козорог (Київська область).

Дискваліфіковані: Юрій Фляк («Верес»).

Безвиграшна серія рівненського «Вереса» триває вже шість матчів (з останнього туру сезону 2015/16 років). Саме «рівняни» є єдиною командою у всій другій лізі, яка ще не вигравала у цьому сезоні. Закарпатський «Минай» у дебютному для себе сезоні у другій лізі знаходиться у зоні лідерів групи «А». Минайці у середу грали у кубку Украиїни проти івано-франківського «Прикарпаття» і перемогли 3:1.

Понеділок, 27 серпня 2018 року. 17.00. с. Білозір’я. Стадіон «Зоря».

«Черкащина-Академія» (Білозір’я) - «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)

Арбітр – Максим Поліщук (Кривий Ріг).

Дискваліфіковані: Святослав Грабчак («Чайка»).

Завершатиметься шостий ігровий тур у Білозір’ї, де місцева «Черкащина Академія» в останньому з трьох домашніх матчів без глядачів зіграє зі столичною «Чайкою». Обидві команди по разу проравали на Закарпатті місцевому «Минаю». На користь «Чайки» є й те, що її опоненти у середу грали у кубку України.

Група «Б»

Субота, 25 серпня 2018 року. 17.00. м. Одеса. Стадіон «Іван».

«Реал Фарма» (Одеса) - МФК «Миколаїв-2».

Арбітр – Людмила Тельбух (Дніпро).

Програвши перші два матчі юнаки миколаївських «муніціпалів» у трьох наступних матчах здобули п’ять очок. Одеські «фармацевти» вдома у цьому сезоні ще не програвали – дві перемоги і нічия.

Неділя, 26 серпня 2018 року. 17.00. м. Кривий Ріг. Стадіон «Шахти Жовтнева».

«Гірник» (Кривий Ріг) - «Кристал» (Херсон)

Арбітр – Павло Дубровець (Житомир).

Один із центральних матчів туру нас очікує у Кривому Розі. Обидві команди у середу відіграли 120 хвилин у кубку України і виграли серію пенальті. Обидві команди у цьому сезоні повернулися до другої ліги і виступають досить вдало.

Неділя, 26 серпня 2018 року. 17.30. м. Нікополь. Стадіон «Електрометалург».

ФК «Нікополь» - «Металург» (Запоріжжя)

Арбітр – Артем Кошура (Чернівці).

Дискваліфіковані: Дмитро Крапивний («Металург»).

У Нікополі нас очікує битва аутсайдерів. Місцева команда після перемоги у першому турі над «Миром» програла усі наступні чотири матчі і скотилася на останнє десяте місце. Запорізький «Металург» через загруженість «Славутич Арени» матчами луганської «Зорі» вимушений був змінити домашній матч на гостьовий. Запоріжці у цьому сезоні програли усі свої три гостьові зустрічі.

Понеділок, 27 серпня 2018 року. 17.00. м. Берислав. Стадіон «Машинобудівник».

«Таврія-Сімферополь» - «Кремінь» (Кременчук)

Арбітр – Клим Заброда (Київ).

У середу обидві команди програли свої домашні матчі у кубку України. «Таврія» у драматичному овертаймі програла лідеру першої ліги «Волині» - 2:3, а «Кремінь» в основний час поступився аутсайдеру першої ліги – «Зірці» - 1:2.

Цікаві факти з матчу:

• «Таврія» вже десять матчів поспіль не програє у другій лізі, а «Кремінь» - шість.
  • «Таврія» в домашніх матчах не програє вже 12 матчів поспіль – 11 перемог і нічия в останній домашній грі.
  • Лише «Кремінь» та «Таврія» у другій лізі ще не програвали у цьому сезоні.
  • Воротар «Кременя» Ярослав Котляров за п’ять матчів (450 хвилин) пропустив лише два м’ячі.

Понеділок, 27 серпня 2018 року. 17.30. с. Горностаївка. Стадіон «Затис».

«Мир» (Горностаївка) - «Енергія» (Нова Каховка).

Арбітр – Сергій Задиран (Київ).

Горностаївський «Мир» у середу, відігравши 120 хвилин основного часу, лише у серії пенальті здолав аматорську «Вікторію» з Сумської області. А от «Енергія» у цей час відпочивала. Саме це, напевно, і робить гостей фаворитами у херсонському обласному дербі. «Енергія» на полі «Миру» ще не вигравала: чотири нічиї та одна поразка. І загалом з 11 попередніх матчах у горностаївців лише дві поразки. «Мирянин» Олексій Бойко в останніх чотирьох зустрічах забив шість м’ячів і є найкращим бомбардиром другої ліги.