Асистенти арбітра - В.Топіха, В. Пушенко (обидва Київ)
Резервний арбітр-В. Копієвський ( Кіровоград)

ПФК « ОЛЕКСАНДРІЯ »: ЛЕВАНІДОВ , БАСОВ , МИКИЦЕЙ , ЛОБОЙКО , ШЕНДРІК , ЗАПОРОЖАН – К/К,  БРОВЧЕНКО (БАНАДА , 74), ПІЧКУР(СОЛОМКА, 81) , ПОЛЯРУС (КІЧА, 53) , ГРИЦУК(КОЛЕСНИЧЕНКО,89) , КОЛОМОЄЦЬ

ЗАПАСНІ: РУДИК ,  НАЗАРЕНКО ,    АНТОНОВ

«АВАНГАРД»: ПУГОВКІН , КРЕЩИК(ПОДНЕБЕННИЙ,(88) , КИСИЛЕВСЬКИЙ ,  ВІЗАВЕР – К/К,  БРИНЬКО ,КОВАЛЬОВ , СОБКО ,МАЛИШ , СКАРЛОШ , ШАРКО(КОЗЬБАН,(60) , ШВИДКИЙ

ЗАПАСНІ: ГОРДІЄНКО , КРАВЧЕНКО
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: СЕРГІЙ ШЕВЧЕНКО

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: В.ГРИЦУК (26),А. КІЧА(56) , Є.БАНАДА (90+2) , С.МИКИЦЕЙ (90+4)- Д.ПУГОВКІН (12)
ГОЛИ: В. ГРИЦУК (13-ПЕНАЛЬТІ) , Ю.КОЛОМОЄЦЬ (90+5) – В. СОБКО (90 + 2)

Після  переконливої перемоги у попередньому турі над донецьким «Олімпіком» та за бурхливої підтримки вболівальників, футболісти ПФК «Олександрія» приймали дебютанта першої ліги краматорський «Авангард». В перші хвилини матчу футболісти «Олександрії», даючи грати супернику, при нагоді проводили гострі контратаки, в основному розраховуючи на швидкого Ю.Коломойця. Перший небезпечний момент біля воріт «Авангарду» виник на  12 – й хвилині матчу. В одній з атак В. Грицук, один із найпомітніших в першому таймі, вивів на побачення з голкіпером гостей Ю. Коломойця, проти якого воротар гостей порушив правила у своєму штрафному майданчику. Вирок судді майстерно з 11 – ти метрової штрафної позначки виконав В. Грицук. Ще один небезпечний момент був у В. Грицука на    20 – й хвилині матчу, коли Є. Пічкур зробив гострий простріл з лівого флангу, але йому не вистачило везіння. Запам’ятався ще один момент, коли А. Запорожан вивів Ю. Коломойця на ударну позицію, але потужний удар форварда прийшовся вище воріт. В подальшому гра перейшла в більш спокійне русло. Намагаючись відігратися, футболісти «Авангарду» все частіше загрожували воротам В. Леванідова, але їхнім ударам бракувало точності.
Другий тайм розпочався атаками господарів, які намагалися закріпити перевагу. Ще одну нагоду змарнував Ю. Коломоєць на 47 – й хвилині гри. А вже через хвилину, після гострої передачі Є. Пічкура, воротар гостей забирає м’яч в ногах у В. Грицука. Слід відзначити активні дії Є. Пічкура, який на протязі всього матчу демонстрував індивідуальну майстерність та  був конструктором колективної гри господарів. Майже літня спека змушувала тренерів робити заміни. Такі дії були виправдані, так як футболісти, які виходили на заміну, підтримували високий темп гри. В цьому сенсі запам’яталися нестандартні дії А. Кічі, який використовуючи дриблінг, часто ставив захист гостей в незручні ситуації, але Антону не вистачало майстерності в завершальній стадії атак. А коли вже пішов доданий арбітром час, «Авангард» провів зі стандарту нестандартну атаку і  В. Собко, який звільнився від опіки захисників «Олександрії», «розстріляв» ворота В. Леванідова – 1:1. Здавалося, що матч так і закінчиться внічию, але так не думали олександрійські футболісти, які провели завершальний штурм воріт Д. Пуговкіна і на останній доданій хвилині матчу, після націленої передачі А. Запорожана, Ю. Коломоєць вколочує переможний м’яч у ворота гостей – 2:1! Важка перемога «Олександрії».