«Мир» (Горностаївка) – «Таврія» (Нова Каховка) – 3:1

09:06, 26 березня 2013

У суботу, 23 березня, вперше на Херсонщині стартував розіграш Кубка з футболу, започаткований головою облдержадміністрації Миколою Костяком. У турнірі беруть участь 8 команд.Вони поділені на 2 групи – по чотири у кожній. До групи «А» увійшли «Мир» (Горностаївка), «Кристал» (Херсон), ФК «Берислав» і «Таврія» (Нова Каховка).

Саме з останніми випало стартувати в турнірі футболістам «Миру». Матч, який відбувся у Каховці, пройшов за важких погодних умов, але це не завадило горностаївцям продемонструвати гарний, оезультативний футбол. Вже у першому таймі , володіючи деззаперечною перевагою, миряни двічі (Олександр Шипа та Євген Білоусов) засмутили воротаря суперників. Не зупинилися на досягнутому аграрії і по перерві (з 11-метрового удару відзначився Іван Доценко) і лише зробивши, як кажуть, справу, дозволили новокаховчанам дещо підсолодити пігулку – 3:1. Переконлива перемога «Миру».