«Буковина» зіграла контрольний матч із тернопільською «Нивою»

10:54, 6 березня 2013

Чернівецька «Буковина», яка продовжує готуватися до офіційних матчів у Криму, зіграла контрольний матч із колективом «Нива» (Тернопіль). Зазначимо, що останнім часом тернопільська команда суттєво підсилила свій склад. Зокрема, у «Ниву» прийшли виконавці, які мають виступи в елітному дивізіоні вітчизняного футболу.

Підопічні Вадима Зайця мали шанс відзначитися вже на 3 хвилині зустрічі. Після подачі кутового пробивав головою досвідчений захисник Андрій Донець, а гравець «Ниви» зумів вибити шкіряну кулю на кутовий. Через дві хвилини тернопільський футболіст порушив правила проти Олександра Семенюка, і арбітр гри призначив пенальті у ворота «Ниви». Пенальті реалізував Руслан Платон.

На 10 хвилині зустрічі наша команда вдруге вразила «рамку» «Ниви». Штрафний виконав Антон Савін, а наш захисник Андрій Ятленко, який виграв боротьбу у гравців суперника, завдав влучного удару головою. Через вісім хвилин небезпечно пробивав по воротах «Буковини» завдавав футболіст тернопільської команди. Гравець «Ниви» у «рамку» не влучив.

На 29 хвилині гри на вістрі атаки опинився Андрій Сагайдак. Новачок «Буковини» зумів пробити по воротах «Ниви», однак мяч від гравця суперника пішов на кутовий. Згодом футболіст тернопільського колективу загорожував «рамці» нашого колективу – шкіряна куля опинилася у руках Сергія Тукача. На жаль, наприкінці першого тайму гравці «Ниви» двічі «розписалися» у воротах буковинців. Спочатку шкіряна куля опинилася у наших воротах після розіграшу вільного удару (41 хвилина), а згодом підопічні Ігоря Яворського зрівняли результат (45 хвилина).

На початку другого тайму м'яч  втретє опинився у воротах «Буковини». Йшла 54 хвилина матчу. Через 5 хвилин воротам «Ниви» загрожував Олександр Семенюк. «Пострілу» Олександра трохи забракло влучності. А на 61 хвилині на ударну позицію виходив Антон Савін – шкіряна куля пройшла поруч зі стійкою. На 74 хвилині гри штрафний з метрів 18 пробивав Андрій Донець. Воротар «Ниви» спромігся зреагувати на удар Андрія. Згодом наша команда провела непогану флангову атаку: після дій Володимира Найка захисники «Ниви» вибили шкіряну кулю на Олега Керчу, який завдав потужного удару по «рамці» тернопільської команди. Голкіпер команди з Тернополя зреагував на «постріл» буковинця.

Під завісу гри наш колектив мав непогані шанси зрівняти результат. На 88 хвилині матчу гравець «Буковини» виконав кутовий, а захисники тернопільської команди вибили м'яча на Максима Боровця, який, на жаль, пробив повз ворота. Після цього на ударну позицію виходили Олег Керчу та бразильський легіонер «Буковини» Алан. На жаль, м'яч у воротах «Ниви» так і не опинився. Підсумок гри – 3:2 на користь «Ниви».

Склад «Буковини»: Тукач, Вечтомов (Єлов, 46; Алан, 67), Донець, Ятленко (Керчу, 46), Аблітаров (Найко, 60), Сагайдак, Дорош (потенційний новачок, 31), Орловський (Моісеєнко, 73), Савін (Боровець, 73), Семенюк (Маковійчук, 67), Платон (Шупік, 60).