«Зоря» Білозіря – «Славутич» Черкаси 1:2 (0:0)

«Зоря»: В.Єрошов (Ю.Хрієнко, 46), Т.Листопад, Є.Берун, Є.Розка (С.Грищук, 85), С.Мачульський, І.Індутний, О.Островський, П.Остренко (І.Александров, 71), Є.Гуд, В.Ткаченко (Є.Трандафілов, 76), А.Оганесов (О.Гребінюк, 46). Тренер: І.Столовицький.

«Славутич»: Т.Чоларія (А.Лєнчінков, 46), М.Білик (О.Гринишин, 46), Є.Тарасенко, В.Полянський, Б.Слука (М.Лисоконь, 46), С.Передистий, О.Тарасенко (І.Шишкін, 46), А.Ясько (Р.Дацюк, 46), С.Чеботарьов (О.Кононихін, 46), С.Савченко (С.Белмохтар, 46), Д.Кобіков (М.Сергійчук, 46).Тренер: С.Пучков.

Голи: О.Гребінюк (67) – М.Сергійчук (51, 60)

Попередження: С.Мачульський (13), І.Індутний (48) – М.Білик (24), О.Тарасенко (38), І.Шишкін (90).

Матч видався гідним фіналу Всеукраїнського турніру «UFI & Zorya - Cup» 2013 року. Футболісти білозірської «Зорі» виходили на поле власного стадіону налаштованими, як на останній бій. По-перше, діючому чемпіону Черкаської області необхідно було зачепитися  за трійку призерів турніру, а, по-друге, ряд футболістів грав проти колишніх своїх одноклубників (лише нинішньої зими до «Зорі» із «Славутича» перебралися Євген Гуд, В’ячеслав Ткаченко та Сергій Грищук).

Перший тайм зустрічі пройшов у в’язкій позиційній боротьбі, активність на флангах миттєво гасилася захисниками обох суперників. Відтак команди обмінювалися ударами з дальньої дистанції. У славутчан на гарматний постріл наважився Станіслав Передистий – снаряд ліг поряд зі стійкою воріт, а у білозірців двічі намагався вразити ціль Тимофій Листопад (у першому випадку м’яч пройшов вище поперечки, а в другому – при виконанні штрафного голкіперові черкащан Тимуру Чоларія лише з другої спроби вдалося приборкати шкіряну кулю). Також відзначимо і розіграш стандарту від білозірців: після навісу Павла Остренка небезпечно пробивав В’ячеслав Ткаченко, але свого голкіпера підстрахував капітан «червоно-біло-синіх» Євген Ткаченко.

По перерві малюнок гри змінився: тренерський штаб Пучкова задіяв «важку артилерію». Роман Дацюк, Сергій Чеботарьов, Саїд Белмохтар та Михайло Сергійчук відразу ж посилили тиск на ворота суперника. На 51-ій хвилині Чеботарьов вивів Белмохтара на побачення з голкіпером  «Зорі» – нападнику черкащан не вдалося переграти Юрія Хрієнка, але Саїд встиг віддати гольовий пас на свого партнера – Михайла Сергійчука. Через дев’ять хвилин все той же Сергійчук, скориставшись помилкою захисту суперника, реалізував вихід один на один – 2:0.

Слід віддати належне футболістам «Зорі», які гідно витримали удар футбольної долі. І вже Євген Гуд наносить удар під поперечку – Андрій Лєнчінков відводить небезпеку на кутовий. А в середині другої половини матчу Олександр Гребінюк скоротив рахунок матчу: нападник «Зорі», увірвавшись до карноного майданчика, з гострого кута вразив ціль – м’яч від стійки затріпотів у сітці друголігової команди. Відповідь біля протилежних воріт могла бути результативною: після прострілу Белмохтара шкірна куля рикошетом від Сергія Мачульського ледь не влетіла у ворота господарів поля.

Черкащани вміло перевели гру в потрібне русло і впевнено довели її до переможного результату. Кубок «UFI & Zorya - Cup» став другим трофеєм у футбольній історії «Славутича» (у 2011 році команда здобула кубок турніру пам’яті зтр України В.Першина).