Вадим Заяць: «Нам приємно обіграти лідера»

09:05, 22 жовтня 2012

На післяматчевій прес – конференції головний тренер «Буковини» Вадим Заяць сказав, що сьогодні його підопічних вистачило на два тайма. За словами Вадима Григоровича, наша команда і у наступних матчах битиметься за перемогу

Вадиме Григоровичу, Ваш коментар матчу...

Звісно, що нам приємно обіграти лідера з рахунком 3:0. Тим більше, що «Сталь» тренує мій кумир Анатолій Волобуєв. Зрозуміло, що є прагнення наблизитися до його успіхів. Щодо гри, то сьогодні нас вистачило на два тайма. Я не можу сказати про те, що хлопці не хотіли перемогти в Сумах чи у матчі з «Геліосом». Сьогодні ж ми забили ті голи, які повинні були забити. А гра пішла у те русло, у яке ми її направляли.

Яка зараз ситуація з травмованими футболістами «Буковини» ?

На жаль, у нас сьогодні травмувався Андрій Донець. Не виключаю, що у нього струс мозку. Нам чим гірше, тим кращі наші результати. Це вже стає законом для «Буковини». Будемо збирати команду. Я обіцяв те, що ми будемо битися на полі. Сьогодні так воно і було.