ПФЛ вітає ФК "Волинь" Луцьк з вихідом до півфіналу Кубка України!

09:18, 29 жовтня 2009

У чвертьфіналі розіграшу Кубка України луцька "Волинь" сенсаційно здолала запорізький "Металург" - 2:1.

У першому таймі воротарям обох команд вдалося втримати свої ворота на замку. Перше взяття воріт було зафіксовано на 63-й хвилині - відзначився Кінаш. Через чотири хвилини "за науку" Кварцяному віддячився колишній гравець "Волині", а тепер "металург" Алозі - 1:1. Вдруге вийти уперед лучанам вдалося вже в додатковий час, на 107 хвилині пенальті реалізував Лопес. 2:1 - з таким рахунком гра і завершилася.

Відтак, в півфінал Кубка України виходить першолігова "Волинь". Свого суперника по півфіналу лучани отримають 11 листопада.

Нагадаємо, що крім "Волині" до четвірки кращих вийшли донецькі "Металург" і "Шахтар", а також кримська "Таврія".