Плей-оф за право участі в Першій лізі: Хуст виграє і підвищується в класі (+огляд матчу)

16:30, 9 червня 2023

У матчі-відповіді плей-оф за право грати у Першій лізі Хуст мінімально обіграв Маріуполь і підвищився в класі. Маріуполь - зіграє в Другій лізі

Сьогодні на стадіоні Колос в Борисполі ФСК Маріуполь приймав ФК Хуст у матчі-відповіді за право грати в Першій лізі наступного сезону. Після першого матчу рахунок був нічийним 1:1 тому сьогодні переможець мав бути визначений обов'язково. Після першого тайму - нульова нічия і це закономірний результат. Але на початку другого тайму гості досягнули свого - після розіграшу кутового Мердєєв засмутив маріупольців 0:1 і цей гол став єдиним у матчі. Відігратися господарі не змогли і саме Хуст наступного сезону гратиме у Першій лізі. Історичне досягнення для клубу.

Дев`яте червня. "Колос". м.Бориспіль. Матч-відповідь плей-оф за право грати у Першій лізі.

Маріуполь - Хуст - 0:1

Гол: Мердєєв (53)