Матчі плей-оф: Маріуполь прийме Хуст дев'ятого червня, у суботу - перші стикові матчі за право участі в УПЛ

15:00, 6 червня 2023

Деталі матчів плей-оф за право участі в Першій лізі та УПЛ

Визначилася дата і час проведення матчу-відповіді етапу плей-оф за право грати у чемпіонаті України серед команд клубів першої ліги сезону 2023/24. ФСК Маріуполь прийме Хуст у Борисполі на стадіоні "Колос" 09 червня. Час початку матчу о 14:00. Нагадаємо, що перший матч у Хусті завершився результативною нічиєю 1:1.

Нагадаємо, що згідно з регламентом, якщо поєдинки плей-оф завершаться з рівним рахунком, то для визначення переможця після закінчення основного часу матчу-відповіді буде призначено додатковий час (два тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час переможця виявлено не буде, буде призначено серію 11-метрових ударів згідно з Правилами гри IFAB. Додамо, що правило виїзного голу не застосовується.

Разом із тим, УПЛ визначило час і дати проведення матчів за право участі в УПЛ в сезоні-2023/24.

Від Першої ліги це команди, які посіли третє та четверте місця в турнірній таблиці в сезоні-2022/23 (черкаський «ЛНЗ» та запорізький «Металург»). Від УПЛ — команди, які посіли 13 та 14 місця. Команди зіграли між собою у завершальному турі УПЛ: «Верес» переміг «Інгулець» — 1:0.