Зимовий Кубок ПФЛ: Дружба виграла «бронзу», Кремінь здобув другу перемогу

17:00, 18 березня 2023

Відкритий Зимовий Кубок ПФЛ фінішував у Кременчуці та Києві

Бронзовий призер Кубка ПФЛ ФК Дружба. Фото: facebook.com/pfcdruzhba

Сьомий тур Зимового Кубку ПФЛ сьогодні закрився двома матчами. Найбільша увага була прикута до матчу за участю Дружби з Мирівки і Чайки з Софіївської Борщагівки, де вирішувалася доля «бронзових» нагород змагань. Активніше матч почали гравці Дружби і вже на 33 хвилині Мачуленко отримав по ногах у штрафній Чайки, а Недоля реалізував пенальті 1:0. На початку другого тайму перевагу закріпив Порохня, який влучно пробив головою після навісу Недолі з кутового. Таким чином, 2:0 і Дружба посідає третє місце в таблиці за підсумками семи турів.

У Кременчуці молодіжна команда Кременя приймала харківський Окко і майже без проблем розібралася з суперником. Команда Ярослава Здирка забила на 27 хвилині зусиллями Покася. А в другому таймі П`ятибрат, Пігарєв та Тилоха довершили розгром харківської команди – 4:0.

Кремінь - Окко - 4:0. Фото: ФК Кремінь

Таким чином, дебютний турнір ПФЛ завершився. Сьогодні Кубок, диплом та медалі переможця отримав Лівий Берег перед контрольним матчем з Діназом, нагороди команді та тренерському штабу вручив президент ПФЛ Олександр Каденко. Друге місце посіла Нива з Бузової, яка найближчим часом отримає свої призи за участь у турнірі. Чекають заслужені нагороди і Дружбу з Мирівки, які вона урочисто отримає найближчим часом.

ПФЛ щиро дякує клубам за участь у змаганнях, а вболівальникам за підтримку своїх команд. Разом переможемо! Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ!