Воротар Металіста 1925 Максим Коваленко відповів на питання пресслужби ПФЛ
Фото: metalist1925.com
Воротар Металіста 1925 Максим Коваленко поділився очікуваннями напередодні матчу з Кременем. Нагадаємо, що у першому колі Кремінь здобув мінімальну перемогу у Харкові (1:0).
- Максиме, поділіться своїми очікуваннями від матчу з Кременем? У першому колі ваша команда зазнала мінімальної поразки від цього суперника? Напевно, ця гра стане для вас принциповою?
- Вважаю, що восени поступилися незаслужено. Наша команда грала досить якісно,мали свої моменти, але бажаного результату не досягли. Зараз у нас залишилися два фінали. Не маємо права втрачати залікові пункти. Зробимо все, щоб досягнути своєї мети і вийти в Прем’єр-Лігу.
- На вашу думку, за рахунок чого Металіст 1925 може досягнути результату? Назвіть ключові фактори, які допоможуть команді виграти?
- Наша команда максимально сконцентрована та налаштована на гру. Вважаю, що добре підготовлені фізично та морально. Якщо зможемо продемонструвати свій комбінаційний футбол, то обов’язково переможемо. Необхідно виконати настанови тренера і реалізувати свої нагоди. Лише за рахунок командних дій зможемо досягнути результату. Ми зараз у чудовій формі.
- Наскільки добре команда почуває себе у функціональному плані? Чи немає проблем з відновленням фізичним і психологічним?
- Звісно, зараз дуже непростий період для нашої команди. Не маємо права на помилку і в психологічному плані досить непросто витримати таке навантаження. Проте, ми віримо у власні сили і переконані, що Металісту 1925 до снаги підвищитися у класі. Певна втома у гравців присутня, але це звичний процес для кінця сезону. Головне, що встигаємо якісно відновитися від матчів.
- Попри юний вік ви мали змогу проявити себе у цьому сезоні. Відчуваєте довіру з боку тренерського штабу?
- Вдячний тренерам, які надали мені можливість зіграти в таких відповідальних для команди матчах. Сподіваюся, що з кожним тренуванням прогресуватиму і вже у наступному сезоні зможу поборотися за місце у стартовому складі. Відзначу, що у нашій команді присутня здорова конкуренція на кожній позиції. Грає той, хто на це заслуговує.
Пресслужба ПФЛ