Захисник “Металурга” Едуард Сарапій проаналізував виступи команди в осінній частині сезону, розповів про гру у захисті і поділився планами навесну.
- Едуарде, за втраченими заліковими пунктами “Металург” лише на шість очок відстає від “Метала”. Задоволені осінньою частиною сезону?
- Не можу сказати, що цей результат є позитивним для нас. Завжди хочеться кращого. Хотілося завершити осінню частину сезону лідерами, але маємо те що маємо. Зробимо усе, щоб навесні покращити свої результати.
- “Металург” восени грав у два форварди. Нова тактика Микитина принесла свої результати?
- Такої тактичної схеми притримуватимемося навесні. Вважаю, що ми досить непогано призвичаїлися до неї. Також акцент робимо на стандартних положеннях і це приносить свої плоди. Восени грав у центрі захисту, проте за дев'ять матчів зміг забити п'ять м'ячів. Це пристойний показник для мене. Мої підключення на стандарти допомагають команді.
- Сумуєте за своєю звичною позицією у центрі півзахисту?
- Навпаки, у захисті мені грається комфортніше. Вдячний тренеру, що довірив мені грати на цій відповідальній позиції. Відзначу, що грав на цій позиції коли ще Олег Таран тренував команду. Саме він побачив у мене потенціал гри у захисті.
- З чим пов'язана нестабільна гра команди?
- Думаю, що вплинув виліт команди з Першої ліги. Опускатися у дивізіонах завжди складніше ніж підвищуватися у класі. У психологічному плані це тиснуло на команду. Новому тренеру спочатку було складно, але з часом вдалося досягти прогресу. Декілька матчів провалили, не змогли виконати тренерські настанови.
- Граєте разом з досвідченим Басовим. Це для вас важливо?
- Приємно грати з досвідченими партнерами, можу в них багато чому повчитися. Моїм партнерам по захисту 70 років на двох (сміється). Важливо, що у команди є такі гравці, які можуть допомогти як на полі, так і поза ним. Намагаюся перейняти у них досвід.
- У вас вже є попередній контракт з “Металом”. Можете розповісти про перемовини з цим клубом?
- Поки що про це не думаю, адже потрібно зіграти ще дев'ять матчів за “Металург” навесні. Поки всі мої думки про запорізький клуб, з яким хочу досягти результату.
- Чого очікуєте від весняної частини сезону?
- Усі очікують від нас підвищення у класі. Зробимо усе можливе, щоб досягти своєї мети. Віримо у власні сили. “Металург” спроможний підвищитися у класі.
Пресслужба ПФЛ