Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає Григорій Суркіс - людина, яка у якості президента очолювала ФК "Динамо" (Київ), ФФУ та ПФЛ, а також входила до керівних органів європейського футболу.
Шановний Григорію Михайловичу!
Дозвольте висловити Вам нашу повагу - як першопрохідцю футбольного професіоналізму в Україні, ідеологу та ініціатору створення ПФЛ, як людині, з чиїм іменем пов'язане футбольне свято Євро-2012 у нашій державі та сусідній Польщі.
Ви - людина з футбольним серцем, справжній патріот вітчизняного спорту, небайдужий до його розвитку та підтримки. Талановитий футбольний голкіпер, який захищав інтереси нашого спорту на найвищому рівні. Віримо, що ви не забуватимете улюблену Гру й під час парламентської роботи, якій присвячуєте свій час зараз.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, енергії та оптимізму. Нехай успіх і удача супроводжують у всіх справах, а попереду чекають нові перемоги і досягнення.
З повагою
президент ПФЛ
Сергій Макаров