- В Кубку України ваша команда перемогла "Буковину" в серії пенальті, а "Металіст 1925" та "Авангард" в екстра-таймі. Чи можна говорити, що у "Калуша" з’явився характер переможця?
- Ми завжди акцентуємо увагу, що моральний дух в колективі має бути на високому рівні. Налаштовуємо хлопців лише на перемогу, незважаючи на суперників. Звичайно, хотілося перемогти в основний час, щоб футболісти витратили менше фізичних сил, адже досить складно постійно грати по 120 хвилин. Добре, що гравці завжди б’ються до кінця. Це говорить про те, що в нас є колектив, який здатен перемагати.
- Чи існує в команди особлива мотивація на кубкові змагання?
- Ми з однаковою відповідальність готуємося як до кубку, так і до матчів чемпіонату. Можливо, саме афіша кубкових матчів додатково мотивує, адже граємо проти серйозних суперників з Першої ліги. Відзначу, що всі матчі у нас виходять бойовими і цікавими для глядачів. Особливої мотивації саме на кубкові змагання немає.
- У п’ятницю відбулося жеребкування 1/8 фіналу. "Калуш" зіграє проти СК "Дніпро-1". Як оціните жереб для вашої команди?
- Ми задоволені результатами жеребкування. СК "Дніпро-1" — хороша команда з кваліфікованими виконавцями. На їхньому тлі можна перевірити свої сили. Намагатимемося проявити всі свої найкращі якості. Підопічні Михайленка зараз лідирують в Першій лізі, прагнуть підвищитися в класі і грати в Прем’єр-Лізі в наступному сезоні. Вважаю, що гра буде цікавою як для гравців, так і для вболівальників.
- За короткий термін Калуш пройшов шлях від середняка аматорського чемпіонату до одного з лідерів Другої ліги. За рахунок чого вдалося досягти такого прогресу?
- Однозначно, за рахунок щоденної роботи. В нас є своя командна філософія. Дотримання нашої стратегії напевно і дає бажаний результат.
- Як побудований тренувальний процес в Калуші? Задоволені інфраструктурою?
- У нас немає нічого незвичайного в тренувальному процесі. Коли була можливість провести навчально-тренувальні збори — використали цю нагоду, а зараз працюємо в тижневому циклі. Намагаємося звертати увагу на організацію гри, швидкі переходи з захисту в атаку. Дуже багато уваги приділяємо швидкості прийняття рішень, швидкості роботи з м’ячем. Це основні компоненти, над якими працюємо в тренувальному процесі.
У нас хороша інфраструктура. Команда демонструє прогрес в результатах, клуб також розвивається. Крок за кроком рухаємося до створення серйозної команди, яка вирішуватиме амбітні завдання. З часом в нас буде і запасне поле і поле з штучним покриттям. Навіть, якщо є якісь проблеми, вони завжди вирішуються.
Прес-служба ПФЛ