Професіональна футбольна ліга України висловлює співчуття рідним та близьким Олега Аркадійовича Первушкіна - відомого вітчизняного арбітра, функціонера, організатора футболу.
О.А.Первушкін відомий по суддівській роботі, в тому числі, працюючи й на матчах ПФЛ. Проводив матчі у якості інспектора. Стояв біля витоків Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, був на чолі делегацій студентської збірної України на великих міжнародних турнірах.
ПФЛ щиро сумує з приводу непоправної утрати. Земля Вам пухом, Олеже Аркадійовичу!