Уболівальник "Черкаського Дніпра" про пам'ятний день у житті

#житифутболом. Історії вболівальників клубів ПФЛ

 


#житифутболом. Історії вболівальників клубів ПФЛ

 

Професіональна футбольна ліга України у рамках проекту #житифутболом пропонує вболівальникам на сайті pfl.ua та на сторінках Ліги у соцмережах розповідати, за що саме вони люблять свою команду, які найбільш пам’ятні моменти, пов’язані зі своєю командою вони хотіли б виділитиПропонуємо історію уболівальника "Черкаського Дніпра" Владислава Пасічного.

"Мене звати Владислав Пасічний і я хочу розповісти вам свою історію. Я студент, навчаюся в Черкаському державному технологічному університеті, мені 21 рік. Захоплюватися футболом почав із самого дитинства, в мене у фотоальбомі є знімок, де я сплю з м'ячем у чотири роки. Вболівати за футбольну команду із міста Черкаси "Дніпро" я розпочав 12 років тому у дев’ятирічному віці. На той час все зводилося до спостережень за результатами команди.


Читайте також: Уболівальник ФК «Гірник-Спорт»: бачив 250 матчів команди


Справжній смак футболу я відчув починаючи з 2012 року, коли Україна спільно з Польщею проводила чемпіонат Європи, а я вступив до черкаського політеху. Цікаво, що технікум знаходиться через дорогу від стадіону "Центральний", з вікон можна було спостерігати за тренуванням команди, що для мене було чимось неймовірним. Але моя історія про те як " Черкаський Дніпро" подарував мені один із найкращих днів мого життя.

Це сталося 1 червня 2015 року на Святі футболу на честь 60-річчя «Черкаського Дніпра". Тоді ще в якості студента Політехнічного технікуму я став одним із волонтерів свято, щоб безпосередньо до нього долучитися, стати його частинкою. Так ось, нам видали форми всіх команд майстрів, що існували в м. Черкаси: від заснованого в 1954 році ФК «Буревісник» до сучасного колективу. Наше завдання полягало в тому, щоб ми пройшли організованою колоною біговими доріжками стадіону, з гербами клубів у справжній історичній формі. І це було приголомшливо.

Я отримав форму воротаря ФК «Буревісник» зразка 1954 року, у комплект форми також входив картуз, який отримав лише я. Справа в тому, що після 1956 року їх у складі форми відмінили, тому мені як воротареві «Буревісника», який стояв у колоні найперший з гербом у руках, належало бути в ньому. Тоді я був страшенно щасливий, а цей день викарбується у моєму серці на все життя.

Перед початком свята до кожної колони підійшли ветерани футболу, люди, які грали в роки існування тих команд у їх складі. На жаль, моя колона була без ветеранів... Але до мене підійшов один із колишніх футболістів із іншої колони і промовив: "Хлопче, на тобі форма ну просто неймовірно сидить. Таке відчуття, мов я потрапив у роки своєї молодості", - усміхнувся сивочолий чоловік і повернувся у стрій. Я з посмішкою взяв герб, і ми пішли до входу на стадіон.

 

Я люблю футбол, я живу футболом"!

 

До кінця Чемпіонату сезону 2016/17 ми нагороджуватимемо переможців за результатами вподобань на сторінках ПФЛ в соцмережах - ЩОТИЖНЯ.
Партнером з фотоконкурсу є ТМ JAKO, що нагородить щасливчика фірмовим рюкзаком. Підтримуйте своїх! Відправляйте фотографії або історії на marketing@pfl.ua, будьте активними та отримуйте подарунки!
#житифутболом, #ПФЛ, #людизакадром

Прес-служба ПФЛ

Copyright © 2008  http://pfl.ua/
Професіональна футбольна ліга України

 вернутся назад