ПФЛ підписала угоду з JAKO

Офіційним партнером ПФЛ стало українське представництво німецького бренду JAKO

 


Офіційним партнером ПФЛ стало українське представництво німецького бренду JAKO

Офіційним партнером ПФЛ стало українське представництво німецького бренду JAKO. Відповідну угоду було підписано сьогодні в Будинку футболу.

"Партнери звернули увагу на наші соціальні ініціативи і вирішили підтримати їх, - розповів офіційному сайту президент ПФЛ Сергій Макаров. - Це німецька компанія, і в якості її продукції сумніватися не доводиться. Чого вартий той факт, що в екіпіруванні JAKO виступає леверкузенський "Байєр". В планах українського представництва – експансія на вітчизняний ринок".

Для компанії, що виходить на український ринок, і для ліги ця співпраця є взаємовигідною. Компанія вже опікується деякими вітчизняними командами з дзюдо та карате.

"Підписання сьогоднішньої угоди – дуже важливий крок для продовження експансії бренду на ринку спортивних товарів України, - зазначає генеральний директор компанії ТОВ "ІППОН-ШИФТ", ексклюзивного представника компанії JAKO в Україні, Валентин Бруньов в інтерв'ю нашому сайту. – ПФЛ представлена 35 клубами і має найбільше географічне охоплення. Але для нас не менш важливим є те, що ПФЛ  - соціально активна організація. В цьому у нас багато схожості".

Компанія "Яко" заснована в листопаді 1989 року в околицях Штутгарта. Зараз її екіпірування для футболу, баскетболу, хокею, гандболу представлена у 40 країнах світу. Майже 25 % команд клубів німецької Бундесліги одягнені в JAKO. М'яч Jako є офіційним у нижчих лігах Англії, у вищому дивізіоні Румунії.

Довідка JAKO.

JAKO AG — промислова компанія Німеччини, що спеціалізується на випуску спортивного взуття, одягу та інвентаря, -  була заснована 1 листопада 1989 року. Впродовж  20 років створює спортивну екіпіровку, яка повністю відповідає всім вимогам сучасності, створюється спортсменами для спортсменів. Екіпіровку, яка порадує навіть найвибагливішого покупця великою різноманітністю стилів і забарвлень.

У середу, 1 лютого, читайте велике інтерв’ю гендиректора JAKO Валентина Бруньова.

 

Прес-служба ПФЛ

Copyright © 2008  http://pfl.ua/
Професіональна футбольна ліга України

 вернутся назад