«Десна» - «Буковина»: післяматчева прес – конференція

 


Наставники чернігівської «Десни» та чернівецької «Буковини» прокоментували гру своїх підопічних. Нагадаємо, що у матчі «Десна» - «Буковина» наша команда, на жаль, поступилася з рахунком 0:3.

Олександр РЯБОКОНЬ (ФК «Десна») : «Ми вийшли на гру з хорошим настроєм. З перших хвилин гравці нашої команди створювали небезпечні моменти, однак у підсумку нічого не забили. Я маю на увазі з того, що створювали. Другий тайм, як на мене, ми провели гірше, однак забили тричі. Де логіка ? Не знаю. 

Щодо гри Олександра Деребчинського (колишній нападник чернівецької «Буковини» - авт.), який дебютував у основному складі, можу оцінити тільки позитивно: вийшов, створив, віддав результативний пас. Як я ще можу оцінити таку гру ?».

Юрій ГІЙ (ФСК «Буковина») : «Сьогоднішня гра стала для нас неприємним сюрпризом у плані того, який темп демонстрували деякі виконавці. Мені хочеться вірити, що це відсутність досвід, а не щось інше. Так, як ми грали у захисті у другому таймі – це неприпустимо. Незважаючи на те, що у нас через травми та ушкодження не змогли зіграти основні гравці оборони (Володимир Найко і Роман Подоляк – авт.). У будь – якому випадку, претензії висловлюю лише до себе – виходити з таким настроєм на гру не можна. 

Важко щось казати після такої гри... Хочу привітати «Десну» з перемогою і побажати команді виконати ті завдання, які перед нею поставили. Щодо «Буковини», то у нас зараз одне завдання – не зникнути з футбольної мапи України. Важко мотивувати футболістів, коли до завершення першості залишається обмаль часу, а позитивних зрушень немає. Зараз планується створити робочу групу, у якій входитимуть представники клубу, обласної та міської влади, а також потенційного інвестора. Сподіваюся, що у Чернівці матимуть футбольну структуру для того, щоби вирішити проблеми».

ФСК "Буковина"

Copyright © 2008  http://pfl.ua/
Професіональна футбольна ліга України

 вернутся назад