Василь Івегеш:"Результат був по грі"

 


– Після домашньої поразки у минулому турі кияни дуже серйозно налаштувалися на гру з нами і хотіли довести своїм вболівальникам, що вони можуть боротися з лідером. Матч вийшов дуже важким, було багато жорсткої боротьби. За напругою я б цей поєдинок порівняв із нашим кубковим протистоянням з першоліговою «Полтавою».

Шкода, що не реалізували свої моменти на початку матчу. А далі результат був по грі, адже гольові моменти були як у наших футболістів, так і в господарів. Пенальті були стовідсоткові, претензій до судді в «Оболоні» бути не могло, після матчу рефері отримав за суддівство високу оцінку. Зрештою, не кожен суддя наважиться призначити аж 2 пенальті у ворота господарів.

Результатом матчу задоволені. Зважаючи на перебіг гри та рівень «Оболоні», ми в Києві не загубили очки, а знайшли одне. Бо грали на виїзді із сильною командою. По грі, яку продемонстрували кияни, можна прогнозувати, що вони прорвуться до когорти лідерів цього сезону, тим паче, що у них хороший склад і є стабільне фінансування.

Ми ж уже думатимемо про найближчий матч із ще одним сильним суперником – донецьким «Шахтарем-3».

ФК "Тернопіль

Copyright © 2008  http://pfl.ua/
Професіональна футбольна ліга України

 вернутся назад