Вадим Заяць: «На жаль, окремим футболістам бракує майстерності»

 


Після матчу «Буковина» - «Авангард» (1:1) головний тренер чернівецької команди Вадим Заяць наголосив на кадрових проблемах колективу, а також зазначив, що окремим гравцям, на жаль, не вистачає майстерності.

Вадиме Григоровичу, яким буде Ваш коментар матчу ?

Те, що ми сьогодні зіграли унічию – це щастя. Думаю, що вболівальники бачать рівень футболістів. Коли я грав у футбол, то вмів прийняти, віддати та відкритися. Я не можу сказати, що не було бажання. Бажання було. І все ж, потрібно мати майстерність. На жаль, окремим футболістам бракує майстерності. Зрозуміло, що її відсутність вони десь компенсують бажанням. Ми ж кожну гру пропускаємо голи, які важко пояснити. Я дуже засмучений.

Ми змінили команду майже на половину. Ми продовжуємо змінювати колектив практично кожного тижня. У нас випадають футболісти. Останнім часом важких травм зазнали двоє гравців. Вони «вилетіли» до завершення сезону. У такій ситуації працювати важко. Одного дня тренується один склад, а наступного – інший. У нас Андрій Донець взагалі не тренувався. Він вийшов на поле зі швами. Зараз у нас немає також лівого захисника, бо не може відновитися Олег Керчу. Поставили Євгена Сантрапинських – не може, спробували Юрія Бровченка – не може.

Зрозуміло, що нам скажуть про те, що у нас був час на комплектацію команди. Ми комплектувалися. Вернемося трохи назад. У нас на збори поїхало 12 чоловік. Усіх кого встигли взяти у команду за три дні ми заявили. Подивимося на те, кого заявили та побачимо, що жодного футболіста вже немає у команді. І все ж, ми будемо ставити максимальні завдання.

Хто ж футболістів «Буковини» зараз травмовані ?

Олексій Моісеєнко. Він упродовж місяця перебуватиме у гіпсі. Відновлення триватиме півроку. Наступного тижня важка операція очікує на Дмитра Зозулю – гниє кістка. До того ж було прооперовано Андрія Донця. Він вийшов сьогодні на поле. Він допоміг нам так, як зміг.

ФСК "Буковина"

Copyright © 2008  http://pfl.ua/
Професіональна футбольна ліга України

 вернутся назад