"Буковина" - "Арсенал": післяматчева прес - конференція

 


На післяматчевій прес – конференції головний тренер «Буковини» Вадим Заяць подякував своїм підопічним за перемогу в матчі з «Арсеналом». А ось наставник команди з Київської області Ігор Артимович зауважив, що його підопічні страждають через власні помилки.

Ігор Артимович, головний тренер ФК "Арсенал": «Я, напевно, вперше за багато років після поразки не можу сказати, що ми грали гірше за ту команду, яка нас перемогла. У нас були такі матчі, що ми після перемоги були незадоволені. Тут можна бути незадоволеним результатом. Пропускати такі голи.. Тут, напевно, якійсь злий рок. «Буковина» не забила тоді, коли повинна була відзначатися. А пропускати такі голи... Деякі моменти нас, так би мовити, надломлюють. Нас одразу карають за власні помилки».

Вадим Заяць, головний тренер ФСК "Буковина": «Хочу подякувати вболівальникам, фанатам та своїм підопічним. За 5 днів ми проїхали 3000 кілометрів. У своїй футбольній практиці я з подібним зіштовхнувся вперше. Я вдачний хлопцям за те що вони вийшли на поле та билися. Щось у футболістів не виходило, однак я сьогодні побачив, принаймні, характер».

ФСК "Буковина"

Copyright © 2008  http://pfl.ua/
Професіональна футбольна ліга України

 вернутся назад